Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országban lennétek...

Melyik országban lennétek diplomaták?

Figyelt kérdés

Ha diplomaták lennétek, melyik országba mennétek szívesen dolgozni? Jöhet egzotikus vagy csak egy európai, teljesen mindegy, te hova mennél szívesen?


Ui.: Ha nem tudod, melyik országban van magyar nagykövetség, kérlek előbb tájékozódj:)



2017. márc. 15. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdés elméleti nem tök mindegy, hogy tényleg van-e nagykövetség?

Egyébként meg én szinte bárhol lennék, mert ez egy olyan állás amire képtelen lennék nemet mondani. Mennék én diplomatanak még Afrikába is.

2017. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező unatkozik.
2017. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én legszívesebben Franciaországban, jó kis környezet, normális politikai élet, és fontos, európai ország, ami nincs messze a hazámtól.


Az Egyesült Királyság, és az USA se lenne rossz, de mostanában a Brit-szigeteken elég nagy a zűrzavar, no meg elég esős az éghajlat, az USA pedig túl nagy kihívás lenne, oda olyan megy, aki minden szempontból megfelel politikailag az itthoniaknak.


Fro.-ban viszont lenne egy kis terem legalább. :)

2017. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyértelműen Írország!! :D

Imádok mindent, ami az írekkel és az országgal kapcsolatos. A kultúra, a tájak, a zene, az emberek, egyszóval mindent. Tervezem, hogy kimegyek nagykövetségre dolgozni, szakmai gyakorlatra jövő nyáron, a sulim által valószínűleg lesz rá esélyem. :)


Emellett még valamelyik skandináv ország jöhetne szóba nálam. :))

2017. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Brit, amerikai, olasz. :)
2017. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!