Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik európai ország vagy...

Melyik európai ország vagy országok azok, ahová soha többé nem térnétek vissza, a rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 03:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Magyarország
2017. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekem Párizs elképesztő lepukkantsága okozott csalódást. A nevezetességek, képtárak, múzeumok persze rendben vannak, de az, hogy a belváros közepén az utcán csordogáló húgypatakokat és rossz arcú embereket kerülgetsz, eléggé illúzióromboló.
2017. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Montenegro. Annyira Balkan, hogy oda szuletni kell, plusz olyanok a higienias viszonyok, hogy tobb kulonbozo etteremben ettunk, es megis mindenki olyan etelmergezeseket kapott, hogy orultem, hogy megmaradok.
2017. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen európai ország nem volt, pedig jártam Montenegrótól UK-ig mindenhol.

Nekem is inkább Ny.Európai nagyvárosok egyes részei jutnak eszembe. Párizs egyes részei és Kelet-London egyes részei inkább hasonlítanak egy lepukkant Észak-Afrikai városra mint Európára.

2017. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Oroszország, már amennyire európainak tekinthető.
2017. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Talán Törökország. De ott is inkább az emberi viselkedés miatt nem mennék vissza, mert maga az ország szép
2017. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Szinte minden országban jártam már Európában, azokon belül is több városban is.

Nincs olyan, ahova nem térnék vissza. Nem értek rossz tapasztalatok. Max. az út során. De nyilván nem lepukkant helyeket választottunk úti célnak, szóval maguk a helyek nem kelletettek soha rossz érzést bennem.

Olyan van, ahova nem mennék vissza, mert nincs miért, unalmas, stb. De ez sem egy egész ország, hanem egy-egy város, térség. Mert mindenhol vannak szép tájak, érdekes helyek.


Aki Oroszországot írta, az gondolom, nem Szentpéterváron járt (én ott jártam) mert az ezerszer szebb, és kulturáltabb hely, mint sok Nyugat-Európai város.

2017. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

#7

Nyugat Európában is van 1-2 szép város amit kivakartak a ganéból a turisták kedvéért, mondjuk Szent Páterváron is ha letérsz a turista útvonalakról láthatsz cifra dolgokat. Én nem épp a turista gettókba mentem hanem az igazi Oroszországba. Nyomor gettók, muszlimok, robbantások stb. Inkább közel kelet az mint Európa.

2017. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
8: minden nagyvárosnak vannak lepukkant részei
2017. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Országgal kapcsolatban nincsenek ilyen tapasztalataim, csak városokkal. London például egy olyan hely, ahová csak akkor megyek, ha muszáj (pl. barát esküvője), egyébként rettenetesen utálom. Párizsba se mennék vissza, nem tetszett.

Európa szinte összes országában voltam már és a tengerentúlon is jártam, ez volt a két legrosszabb hely idáig, ahol jártam, de ez nyilván szubjektív.

2017. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!