Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki egyedül szokott utazgatni...

Aki egyedül szokott utazgatni nem rossz hogy egyedül megy?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 05:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nem,valoszinuleg pont ezert megy egyedul!
2017. ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Attól, hogy egyedül indulsz el, még rengeteg érdekes emberrel találkozol útközben. Nem vagy olyankor egyedül.
2017. ápr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne rossz? Én imádom! Életem legrosszabb utazása volt, amikor egyszer megpróbáltam társasággal menni. A vége az lett, hogy semmit sem sikerült megnézni abból, amit én szerettem volna, mert a csapat mindig "leszavazott", szétválni meg "nem illik, mert együtt jöttünk".

Soha többé baráti társasággal!!

Helyben egyébként mindig találok barátokat, akikkel egy-egy programra el lehet együtt menni, mikor meg már nem közös az utunk, elköszönünk, és ennyi.

Nekem ez az ideális. Nem fogok én senkihez sem alkalmazkodni.

2017. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Nem kell senkihez sem alkalmazkodni. Akkor megyek reggelizni mikor akarok, nincs kötöttség. Maximum baràtnővel megyek most is, tàrsasàggal nem megyünk, az tùl sok ember.
2017. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már rossz? Zseniális dolog, néha sokkal jobban esik, mint társaságban, igénylem is évente legalább egyszer, pedig amúgy mindig lenne kivel utaznom.
2017. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
en nem sziveSen utaznek egyedul de tarsasaggal sem, legjobb a felesegemmel menni mert soha nincs vita hova es mikor megyunk, nem kell senkihez alkalmazkodni, ha meg valahova nem akar jonni akkkr megvar a szallason mig en elmegyek
2017. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És miket csináltok egy ilyen utazáson? Milyen messzire mentek?


Azért kárdeztem, mert nincs párom és jó lenne valahol nyaralni,de egyedül olyan kiábrándítónak tűnik. Mással meg nem tudok menni. Esetleg anyával.

2017. ápr. 10. 17:56
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
én a feleségemmel hegyet mászok, dzsungelbe mászkálunk, túrázunk és mindenféle romokat nézegetunk
2017. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, de egyedüli myatralásról beszélünk...
2017. ápr. 10. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
egyedül is pont azt lehet csinálni mint ketten, hárman stb
2017. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!