Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen diakmunka lehetosegeket...

Milyen diakmunka lehetosegeket tudtok nyarra kulfoldon (Anglia/Irorszag/Amerika), ami viszonylag porgos es sokat kell beszelni angolul, valamint sokat is hallom a nyelvet?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit keresek, ahol korosztalyom beli emberek (is) vannak (18 eves vagyok), es valami bulis, porgos, vidam kornyezetben vagyok. Otletek? Esetleg ha voltatok mar ti is nyelvet tanulni kulfoldon, akkor ilyesmi tapasztalatok? Amikor dolgoztatok. Koszi!

2017. ápr. 22. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár órája olvastam ezt, de mostanra nevettem ki magamat ahhoz, hogy válaszoljak.

Szóval az általad elvárt dolgok Venn diagramjának nincsen közös metszete.

Ha Mo.ról mész diákmunkára akkor ott magyarokkal leszel akik (meglepő) Magyarul fognak beszélni. Pl fesztivál kulinak ez bulisnak ígérkezik, de nem az

[link]


vagy esetleg szedhetsz gyümölcsöt na az pörgős, de ennyi


ha lenne valami vidám, pörgős bulis meló akkor arra az itteni fiatalok jelentkeznének


ennyi

az élet brutális, szokj hozzá

2017. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello

Egy katalan baratom Londonban dolgozott mint barista par eve 3 honapot akkor ő 19 volt

Az eleg jo volt ahogy elmeselte h egyuttlakott 9 masik diakmunkas emberrel, minden penzet elkoltote, de cserebe az angolja feljavult.

2017. ápr. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!