Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországban Krk nevű...

Horvátországban Krk nevű városban delfinárium van?

Figyelt kérdés

Valami delfinárium, delfin bemutató, ahol lehet vele fotózni, játszani. Kutakodtam neten mindenhol, nem találom, csak annyit tudok, hogy tengerbe biztos hogy van delfin.

Nagyon nagy segítség lenne számomra, ha valaki tud erről valamit, és segít nekem.

Köszönöm szépen!



2017. ápr. 27. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Krk nevű szigeten* (bocsánat)
2017. ápr. 27. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Krk szigeten nincs , mellette van Cres nevű sziget, és ott is csak mali losinjban lehet látni, de persze csak hajóról
2017. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs delfinárium még a környéken sem!

A vízben van csak!

Meg ha valami elképzelhetetlenül nagy szerencséd van,akkor a partközeli vizekben vagy a parton láthatsz barátfókát!Nekem volt már hozzá szerencsém,igyaz az isztria egy eldugott öblében!

2017. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már többször jártam krk szigeten,de delfint még sohasem láttam.Ehhez iszonyú nagy szerencse kell,úgy látszik nekem nem volt.
2017. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!