Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem ajanlani olyan...

Tudnatok nekem ajanlani olyan helyeket ami viszonylag olcso, de szep? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnenk elmenni nyaralni (ferjemmel, es 7hos babankal), de otletunk sincs hova mennyunk. Nem nagyon jarunk nyaralgatni ezert is jonne jol egy kis felvilagositas. Egyaltalan hova eri meg elmenni babaval? 7-10 napra gondoltunk. Barmit szivesen meghallgatok (elolvasok), mert otletunk sincs :) valaszokat koszonom! Negativ komit nem kerek!

#hely #nyaralás #csaladinyaralas
2017. máj. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb dolog lemaradt...megpedig hogy mennyi lovetta van erre a mutatványra?!?
2017. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg az hogy inkább belföld vagy külföld? Mik az igények?
2017. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat 150-200-as keretet nem szeretnenk tullepni.

Mindegy hogy belfold vagy kulfold:)

2017. máj. 2. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

ennyiért már jó kuponos ajánlatokat lehet kifogni, én ott nézelődnék a helyetekben.


Ennyiből kifutja belföldön wellness, vagy külföldön tenger mellett egy normálisabb hotel autóval(viszont itt nincs ellátás). Én viszont hét hóssal belföldet javasolnám.


Én a Balatonra mennék, egy jobb hotelbe.(Balatonlelle kisgyerekesek körében kedvelt)

2017. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!