Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehetne oylan kirándulások...

Hol lehetne oylan kirándulásokat találni amik csoportosak?

Figyelt kérdés
Tehát pl. tegyük fel elmennék szívesen nyaralni nyáron valahová. Nem tudjátok hol lehet találni szervezett utakat amikre be kell fizetni x összeget és mehetünk csoporttal együtt pl. külföldre? :D
2017. máj. 2. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Erről az oldalról mi a véleményetek? [link]
2017. máj. 2. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag bármelyik utazási irodánál. De érdemes utánajárni, melyek a jobb irodák. Adott esetben jobb a drágábbat választani, mert sok a kókler a piacon.
2017. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyeneket csak helyi közösségek csinálnak. Pl anyukám mindig a helyi nyugdijas klubbal megy, nekik évente több szervezésük is van...


DE az a régi együtt buszozzunk utak már nem igazán léteznek nagy utazási irodáknál.


DE ami létezik. Befizetsz egy szervezett útra. Ebbe bele tartozik az utazásod(ha csak nem egyéni utat kértél)+szállás+ellátás+kihelyezett idegenvezetö.

Pl spanyolba akarsz menni.

Az utazási irodánál megvett szervezett út így néz ki:

-repjegy+transzfer a szállodába

-hotel+a kért ellátással

-kihelyezett idegenvezetö


Akármi baj van az utazási iroda segít mindenben. Ha késik a gép vagy törlik a járatot áttesznek másik gépre. Transzfer a szállodába akkor is ott vár ha 5 órát késel. Ha a szobád nem túl jó a kihelyezett idegenvezetö segít másikat kapni. Ha valami kérdésed van akkor ott a kihelyezett idegenvezetö segít. A kihelyezett idegenvezetönél tudsz(nem muszáj) külömbözö kirándulásokat is foglalni...

De nem kell egy x csoporttal mindig együtt lenned.

2017. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Annak megfelelően tudunk irodát, programot ajánlani. És mit szeretnél, nyaralni, várost nézni, túrázni, stb.?
2017. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 éves leszek jövőhónapban, barátnőm 20 szóval ketten mennénk. Nem nagyon tudjuk hova (én pl. szívesen mennék a hegyekbe is akár, belföldön is, barátnőm pedig víz mellé vágyik :D), de amiket néztem elég drágák így egyetemistaként nekünk, bár lehet csak rossz helyen kerestem mert nem nagyon vagyok otthon az ilyesmiben, örülnék ha kaphatnék pár linket.
2017. máj. 3. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!