Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországban nyaralni az...

Törökországban nyaralni az idén? Volt valaki?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én el mernék indulni, a párom "hisztizik" hogy veszélyes. De mi nyaralóövezetbe mennénk (Incekum). Voltunk már kétszer (2012-2013). Lehet ennek bármi veszélye? A szállodát nem hagynánk el. A nagyobb városok nyilván veszélyesebbek,de előfordult bármilyen incidens a nyaralóhelyek valamelyikén? (antalya, side?) a hotelon kívül másfél órát töltenénk (transzfer). Megy (volt) valaki idén mindennek ellenére?
2017. máj. 4. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ott élek félig, delkeleti resz + Istanbul. Es nem, eddig meg nem lattam x millio embert rettegni magam korul. Erdekes mod, akik rettegnek azok mindig orszagon kivul vannak, es egy darab relevans infojuk nincs a valodi helyzetrol, de meg csak a kozelben sem jartak a hiradon kivul :D. Megleplek: a nagyobb varosok sem veszelyesek (bar lattam mi megy itthon a hiradoban... neha-neha mar azt hiszem, hogy Moszulrol beszelnek egy-egy hiradasban :D), persze, ne most akarjatok kifejezni ellenerzeseiteket tuntetes formajaban Erdoğan ellen, ha lehet :').
2017. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni... Én tenyleg nyugodtan, félelem nélkül el tudnék indulni. Akkor nem bennem van a hiba. Mindenki olyan értetlenül néz,amikor mondom, hogy szerintem nem veszélyes...
2017. máj. 4. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én azért nézek értetlenül, mert minek úgy Törökországba (vagy akárhova) úgy utazni, hogy nem hagyod el a szálloda területét.
2017. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert abban az egy hétben nekem tökéletesen elég a tengepart, napozóágy, a koktélok és a szuper kaja. Ha aktív pihenésre vágyom, akkor máshova foglalok (ahogy teszem is minden évben. Pl egy városlátogatás)
2017. máj. 4. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

"A szállodát nem hagynánk el."


Akkor miért írsz ki ilyen kérdést, ha te nem "Törökországban", hanem csupán egy török szálloda udvarában leszel??! Ehhez nem tudom, hogy egyáltalán minek kell bárhová is elutazni??! Ezt ingyen megtehetem pl. itthon a kertben is, hogy csak eszek és napozok egy hétig.

És még csak nem is kockáztatom, hogy esetleg se..be lőnek...

2017. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor te koktélozz a kertben... Én szívesebben teszem a homokos parton. Én elvagyok egy hatalmas, több szállodából álló komplexumban, 30 fokban és 26 fokos tengerrel... Ahol ráadásul kifogástalan reggelit,ebédet és vacsorát raknak elém, és még a szobámat is takarítják. Ja, hogy ez nálad mind megvan a kerben... Értem 😊 nem az volt a kérdés, hogy számodra ilyen-e az ideális nyaralás. Ezt el tudom magam is dönteni. A török udvar pedig Törökország területén található,ahova be kell utaznom. Nem tudok odateleportálni. De köszönöm a nagyon hasznos választ...
2017. máj. 5. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretném a kérdezőt megnyugtatni, all inclusive bárt még soha de soha nem robbantottak fel Törökországban.

Ilyen csak Egyiptomban szokott megtörténni. Igaz, Egyiptomban fémkereső kapukkal sem tudták ezt megakadályozni.

Törökországban rend van. Igaz, fogsz látni géppisztolyos rendőröket az utcán, de tudni fogod, ez csakis temiattad van.

Ha nem tv2, mtva agymosott barom vagy, valószínűleg azért hallottál néminemű dolgokról, amik adhatnának nyugtalanságra okot, ha egy jobb szakközéppe jártál, elgondolkodnál-e rajta, hogy szerinted illő-e olyan helyre vinni a pénzedet, amelyik diktatúrát épít, amelyik embereket bebörtönöz, amelyik totálisan lábbal tiporja a szabadságjogokat, de tudom, téged ez nem érdekel. Csak legyen meg a terített asztalod reggel, délben és este.

A te dolgod, a te értékrended. Ha erről bármi többet mondanék, elrontanám a nyaralásod.

Búcsúzóul, annak reményében hogy egy picit fejlesztem az utazási kultúrádat beteszek ide egy árlistát a legalább 4 csillagos török szállodák jelenlegi árairól.

Fő per éjt látsz minden adóval, illetékkel. (Azt hiszem, utazási irodák még mindig így hirdetik az áraikat).

Tehát ha azt látod, 15 euró, az azt jelenti, hogy fejenként 5000 forintnál kevesebb az általad vágyott habzsidőzsi naponta.

Jó étvágyat, és jó utat a nyaralásodhoz. [link]

2017. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!