Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fesztiválra sátrazásnál...

Fesztiválra sátrazásnál szoktatok vinni fogkefét meg fogkrémet? Vagy egy hetet ki lehet bírni rágózással? Milyen tisztálkodási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
18/L

2017. jún. 19. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ne legyél már ilyen igénytelen. Simán lehet tisztálkodni a fesztiválokon is, ráadásul a fogmosás a legegyszerűbb.
2017. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszed el, de még hajat is lehet mosni...
2017. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Jezusom... ez egy noben hogyan merulhet fel egyaltalan...? :"D
2017. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly???? Fürdeni sem fogsz egy hétig????

Fogat mosni a legegyszerűbb, még fürdő sem kell hozzá. Elég egy pohár víz és a fogkeféd meg a fogkrémed.

2017. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen!

Ilyen igénytelenek a mai "nők".

Fújjj!

2017. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen van wc, mosdó, zuhanyzó, csak éppen közös, nem saját - azért fiú-lány külön :-D De én mostam már úgy fogat, hogy egész éjszakás utazás után egy elhagyott parkolóban egy fél üveg ásványvízzel... de akkor is, ez a minimum.

Sőt, ami durvább, egyszer egy csőtörés miatt nem volt víz egy szálláson egy napig, vettem két üveg ásványvizet és abban "zuhanyoztam". Én nem bírom, ha mocskos vagyok...

2017. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Gondolom Volt-ra mész, hogy mostanság írtad ki ezt a kérdést.

El se hinnéd, hogy milyen normális körülmények között tudsz tisztálkodni.

De amúgy tényleg nem gondolhatod komolyan,hogy valaki egy hetet kihagy, csak azért mert fesztiválozik. Igénytelen lehetsz ott, de nem feltétlenül a fogmosásban kell megmutatkoznia ennek.

2017. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, a Voltra megyek. Még sose voltam, ezért nem tudom hogy mi várhat. Mivel nem szeretek közös helyeken semmit csinálni, ezért úgy voltam vele hogy azt az 5 napot kibírom jelentősebb tisztálkodás nélkül (zuhany, fogmosás), úgy is mindenki pia szagú lesz.
2017. jún. 19. 23:00
 9/14 anonim ***** válasza:

WC-t sem fogod használni? :-D

A zuhanyzók sem lesznek rosszabbak. Ne legyél már ennyire finnyás. Közben meg arra készülsz, hogy büdös leszel...

2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen egy igazi fesztiválmocsok!
2017. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!