Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti melyik országban élnétek...

Ti melyik országban élnétek legszívesebben?

Figyelt kérdés
A válaszotokat a megélhetés, a politika, a kultúra és az éghajlat szempontjából is gondoljátok át légyszi, és ha lehet indokoljátok is:)

2017. jún. 20. 20:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

Én Norvégiában és Izlandon.

#hó #hegyek #jég #fenyvesek :D


De egyelőre Magyarországon is jól érzem magam.

2017. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%

Norvégiában.Egyrészt én szeretem a kicsit hűvösebb levegőt,másrészt nagyon szép.

vagy még esetleg Svájc vagy Ausztrália.A kedvenc ország viszont örökké Magyarország lesz.:-)

2017. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Onyx123 válasza:
Én legszívesebben a Francia Polinéziában lennék meg messze a nyüzsgő népektől, jó hőmérséklet is van,tök nyugis hely az azért laknák ott de megélhetési szempontből az nem jó hely :(
2017. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Valami kiegyenlítettebb klímájú helyen,kultúráltabb emberek között,ahol nem szemetelnek ennyit és normálisabb a közlekedés. Ahol vannak hegyek és síkabb,lankásabb részek,de nem laknék meredek hegyes részen.

Ahol jó az orvosi ellátás. Ahol vannak régi épületek is, szeretem a várakat.

2017. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Svédországban. Elsődleges szempont, hogy kb. a svédek mentalitása áll hozzám a legközelebb (igen, még a magyarok is hátrányban vannak). Klíma szempontjából is teljesen megfelelne, nem szeretem ezt a nagy meleget. Na meg persze politikailag* és gazdaságilag is stabil.

*Tudok róla, hogy a migrációs kérdést talán nem a legjobban kezelik, de szeretnék én olyan országban élni, ahol ez a legnagyobb gond.

2017. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Lemon7 Van azért más probléma is, nem csak a bevándorlók.
2017. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Van, csak nem annyi és nem olyan, mint itt.
2017. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
32%
A Magyar Népköztársaságban
2017. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Anglia. Mi Németországban élünk a férjemmel. Minden szempontból jobbnak tartjuk Angliát, ezért tervben is van, hogy költözünk el. Lehet a fizetések kicsit alacsonyabbak mint itt, de ez minket kicsit sem érdekel.
2017. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 kisvuk29 válasza:
90%

Én őszintén mondom, hogy itt Magyarországon

Az állattartásban képzeltem el a jövőm és itt számomra minden ideális

Éghajlat adott a válaszban, a kultúra szerintem alap :D

A politika meg egyre kevésbé érdekel, inkább az abba ölhető energiát a jövőmre fordítom az a biztos

De lenne pár ország ahol 1-2 hétig el lennék mint turista :)

2017. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!