Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy megnyugodjak?

Mit csináljak hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés

1 hét mulva utazok Ausztria távolabbi felébe, egy családhoz, segíteni, mivel dolgozni megyek.

Nem fizet sokat 300 Eurot, de szüleim rábeszéltek, illetve nem engedték, hogy nemet mondjak. 18/l

Most telesírtam már a párnámat, ugy félek.

Mit csináljak? Tapasztalatok vannak?


2017. jún. 26. 00:57
 1/8 anonim válasza:
Mi az, hogy nem engedték, hogy nemet mondj? 18 évesen keress munkát, ahol akarsz, és költözz el. Ne azt csináld, amire ők kényszerítenek.
2017. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

300 eurót? Ez valami vicc? Ausztriában a minimum 1000 euro körül van a legkevesebbet fizető munka esetében is.

Retek egy szüleid vannak, hallod-e.

2017. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű. Próbálj önálló lenni. Feltehetően azért félsz, mert eddig semmit sem csináltál önállóan. Pedig má út nincs.

Egyébként ennyiért egyszerűen nem mennék el. Még ha teljes ellátást kapsz, sem marad sok. Próbálj meg gondolkodni.

2017. jún. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kommentelő.

Csodás szüleim vannak, jobbakat nem is kívánhatnék.

Egy tavolabbi ismerőssel beszélték le, hogy nyárra kimehetnék.

Mondtam nekik, hogy itthon többet tudnék keresni, azt mondtaak, hogy nem.a pénzért mész, hanem.h világot láss és nyelvet tanulj.

2017. jún. 26. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Gyakorlatilag nyaralsz egyet Ausztriában, közben nyelvet tanulsz, ás még zsebpénzt is kapsz.

Ezen miért kell hisztizni??!

Ja, hogy esetleg dolgozni kell??

Azután mégis mit tudnának dolgoztatni veled, mert gyanítom, hogy semmihez se értesz.

(Pl. Fát vágni? Tehenet fejni? Kaszálni? Traktort vezetni?)

Tehát max. besegítesz majd a háztartásba.

Bizony, komoly probléma ez egy 18/l-nak, akinek otthon eddig semmit sem kellett csinálnia...

2017. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 éves vagy bammeg, elvileg nem egy óvodás, mit hisztizel meg sírsz? Mi az istentől félsz? Nem háborós övezetbe repülsz.. Ennyi idősen ha ennyire életképtelen vagy, akkor sírj csak tovább, de esetleg elkezdhetnél felnőni, mert én már 12 évesen talpraesettebb voltam nálad.


"szüleim rábeszéltek, illetve nem engedték, hogy nemet mondjak" - Csodás szüleid vannak tényleg, pff. Ha jogilag felnőttként képtelen voltál nemet mondani az idióta zsarnok szüleidnek akkor mégis mire számítasz? WC-re is az ő engedélyükkel mész? Agyam eldobom.

2017. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer már megkérdezted, és én mondtam, hogy 300 euróért NEHOGY elmenj házi cselédnek!

Én inkább elmennék akkor iradába, még az is többet fizet, ugyanis a megélhetésedet is abból a lószar összegből kell megoldanod!


A szüleid meg nem aranyosak, hanem ostobák, akiknek fogalmuk sincs, mennyire lehúznak téged ott kinn.

2017. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De te sem vagy valami észlény, ha hagypd, hogy ebbe belehúzzanak - mellesleg egy hónap alatt semmi nyelvet nem fogsz megtanulni.
2017. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!