Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan vészeljem át apám maximalistaságát? Mit tegyek, hogy megnyugodjak? Ma rosszul mentem a versenyemen (lovaglas) es utana meg is nyugodott apa a rossz eredmeny ellenere. Aztan megnéztük rola a videot es teljesen bemergelte magat. Azota sirok.

Mindig is ilyen volt. Nagyon rosszul esik amikor igy beszel velem. Azt mondja nincs agyam a sporthoz stb. Napokig ki vagyok bukva amikor ez tortenik. Hatha tudnatok egy modszert a lenyugtatasomra.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lovaglás, maximalista, szülő, verseny, teljesítmény, elvárás

2017. máj. 1. 21:22  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az rossz ha jobban szeretem Apám élettársát, mint az igazi anyukám?
Mit tegyek? Apámmal nagyon rossz a kapcsolatom már tényleg.
Ettől rossz ember vagyok? : Apám veréssel "nevelt" engem, de meghalt nemrég és én táncolok örömömben, sőt a sírján is szeretnék majd ha meglesz a sírkő.
Mit csináljak ha apám elveszi az önbizalmam?
S. O. S! A szüleim veszekednek, nevelő anyukám az édesapámmal mert apám iszik napi szinten,2-szer már volt olyan hogy nevelő anyukám el ment tőlünk. Mit csináljak? Nagyon rossz...
Apam rezsegen jon haza mit tegye?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!