Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan utazzunk olcsón külföld...

Hogyan utazzunk olcsón külföldre? Milyen módszerek vannak, amivel olcsóbban lehet kijutni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Utazómajom.

Valamelyik nap 127 ezerért mehettél Hawaii ra

2017. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Könyörgöm #1, ne adj hülye idióta elbutult emberre valló tanácsokat.

Olcsón a kérdező nem lájkolással és nyálcsorgatással utazhat, hanem ha megtanulja bármely repülőjegy kereső önálló használatát. Illetve meglátja, hogy vannak nagyon olcsó buszos lehetőségek, pl polskibus.Ha beszél nyelveket, képes olvasni, képes odakinn autót bérelni, szállást találni.

Mindez csak guglizás kérdése.

utazómajmot meg hagyjuk meg az elbutult gondolkodásra képtelen lájkolóknak.

2017. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
egyetértek a 2.-el, a majom másoktól lopkodja a lehetőségeket de még azt sem jó teszi, hagyjuk meg a hülyéknek.
2017. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

1. Nézz ki néhány desztinációt. Figyeled a repülőjegy árakat az interneten, mert folyamatosan változnak. Ki kehet fogni repülőjegyeket olcsón.

2. Ha a hotel szobanal olcsóbb áron akarsz foglalni, nézz körül az airbnb.com oldalon, ahol szobát bérelhetsz magánszemelynél.

3. Ha nem egyéni szervezést akarsz, nézz utána a neten lastminute utaknak. Ha időben rugalmas vagy, nagyon olcsón utazhatsz.

(Egy ismerősöm júniusban 38.000 Ft-ért utazott Szicíliába 1 hétre busszal, tranzit szállással. A Hotel is benne volt az árban és reggeli.)

2017. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

A majom pont hogy megtanítja az embereknek hogyan keressenek olcsón repülőjegyeket, illetve szállásokat, amellett, hogy ő is ajánl elég sokat. Ez mondjuk nem tudom miért probléma egyeseknek, illetve mi köze a lájkolásnak ehhez.


Szóval kérdező: nyugodtan nézegesd az utazómajom facebookos oldalát is. Jó ajánlatokat ír ki.

2017. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Mi a baj a majommal?

Én írtam az első hozzászólást, nekem pár ismerősöm jól járt velük, de tény, hogy nem ismerem őket.

2017. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is kezdj el körbe nézni mik azok az utazások amik érdekelnek. 5 csillagos szállooda a karib tengeren, romába diák szállás, vagy egy hátizsákos túra az alpokban...


Majd nézegesd ezeket az utakat amik érdekelnek a neten hétröl hétre, napról napra. Nézd meg melyik utazási iroda mit ajánl. Aztán keress egyénileg buszokat, vonatokat oda, repülöt, stb... majd nézd meg milyen szállás lehetöségek vannak, milyen más megoldások. De elöször tisztában kell lenni, hogy miket ajánlanak az utazási irodák, hogy legyen mihez viszonyíttanod, hogy az x jegy most olcso vagy drága.

2017. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Biciklivel. Már 15ezerért is találsz használt kempingbiciklit a neten.
2017. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Utazómajom!

Nem tudom,hogy akik itt lehúzzák azok utaztak e már így?

Én voltam már japánban,Azori-szigeteken és Olaszországban vicc áron,inkább le sem írom.

Biztos minden ember találhat jó ajánlatokat,ilyen jókat még kevesebb eséllyel, arról nem is beszélve,hogy nem mindenkinek van mindennap több órája ezzel foglalkozni.

2017. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom felfogni miért szidják sokan. Egyszer már vitáztam velük erről itt, de egy normális érvük nem volt ellene.
2017. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!