Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megbízható utazási iroda?

Megbízható utazási iroda?

Figyelt kérdés
Ugye a Green travel láttán szeretnék biztosra menni

2017. júl. 5. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

A legmegbízhatóbb utazási iroda te magad vagy.

Mi tart vissza attól, hogy magad intézd az utazást? Manapság már minden lehetőség adott hozzá.

2017. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést, és hány csőd, odaveszett kisebb vagyon kell ahhoz, hogy megértsd, a megbízható utazási iroda nem létezik.

Minden évben bedől néhány, és az embereknek minden évben amnéziájuk lesz utána.

Te magad indulj neki.

2017. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Én egyébként már tavaly is azt néztem, hogy sokkal olcsóbban jössz ki az utazási irodával...

Ha külön megveszed a repülőjegyet és foglalsz a booking.com vagy hasonló oldalon, akkor akár duplája is lehet plusz a transzfer, biztosítás stb.

Érdemes megnézni...

Egyébként persze ki lehet fogni akciókat stb., de az a ritkább.

Arra is kell figyelni, hogy nagyon sok utazási iroda kapcsolatban állt a Green-el, az ő útjaikat értékesítették.

Netem ezek vannak:


[link]

2017. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neckermann, de ahogy írták sokszor érdemesebb magadnak szervezni.
2017. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3, téged vagy kiütött a green-csőd, és azért beszélsz félre, vagy elgépeltél valamit.

Ha a kérdező maga szervezi, max az iroda árának 50 százalékából jobb utat tud összehozni. Igen transzferrel.

2017. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Általában utazási irodával 1,5-2* az ár. Kivéve ha van valami nagy akció akkor előfordul hogy van olyan utazás amit sehogy nem hozol ki annyiból ha magadnak intézel mindent.

2017. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért egy Ibusz sztem nem fog mostanság becsődölni. Viszont egyik legdragabb ugy tudom.

Én sem vagyok oda az irodákért, de bizonyos országokba jobb a szervezett út, mint a saját szervezés. Én pl. Egyiptomba nem mentem volna egyénileg. Ott a Karthagoval voltam. Nem volt baj velük.

2017. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

"Ugye a Green travel láttán szeretnék biztosra menni"


Rossz rovatot választottál!

Próbálkozzál az ezotéria oldalán...

2017. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Grand Tours nagyon megbízható és jó áron utaztat.
2017. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyik irodáról van szó.. Akármelyik bedőlhet ha úgy alakul.

Én is ahogyan sokan mások is előttem azt javasolnám, hogy magadnak szervezd meg. Ha nem is olcsóbb de sokkal biztosabb és szabadabb is. Nem kell alkalmazkodni senkihez és az utazási irodák időpontjaihoz sem. Manapság már igazán gyerekjáték egy utazást leszervezni egyénileg.

Ha viszont inkább utazási iroda akkor érdemes utánuk nézni mielőtt a legolcsóbb helyen befizet az ember. Sokat mondó egyébként az irodák honlapja és katalógusa is szvsz. Ha még arra sem adnak akkor milyen lehet a szolgáltatás?! :D Egyik másik olyan igénytelen, hogy rá sem lehet nézni. Anacapri pl..

Szóval inkább egyénileg ha pedig mindenáron iroda akkor alapos körültekintés után...

2017. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!