Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nektek hol volt a kedvenc...

Nektek hol volt a kedvenc nyaralásotok és miért volt az a legjobb?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem balatonfenyvesen volt, egy szép kertesházi üdülőben, szinte a vízpart mentén. Együtt volt a család, nagyon jó idő volt az egy hét alatt végig, sokat sétáltunk, fürödtünk, mindig nagyon finom volt a reggeli ebéd vacsora,mindenki maximálisan kipihente magát, az volt életem legkényelmesebb 1 hete amire mindig emlékezni fogok, és ha rágondolok még csak a gondolattól is ugyanúgy fel tudok töltődni mint akkor:)
2017. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
(:
2017. júl. 12. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem Cuba volt a legkülönlegesebb.

1. Decemberben is jó idő van. Gyönyörű tengerpart.

2. Nagy élmény volt a tengerentúli utazás.

3. Cubat látni (még Fidel Castro idejében)

4. Kommunikálni a kubaiakkal

5. Kis krokodilt fogni a kezemben

2017. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Trogír, Horvátország volt. Nem csak a hely, de a társaság miatt is. 7-en mentünk haverok, mai napig emlegetjük azokat a sztorikat. 😁
2017. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Horvátországi nyaralások, balatoni, hajdúszoboszlói, mert jó volt :)
2017. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
(: (: (:
2017. júl. 12. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Imádok utazni, ezért nagyon nehéz választanom, de szerintem Izland volt eddig a legkülönlegesebb, már csak azért is, mert a turistalátványosságokat leszámítva maximum páróránként láttunk embert, egyébként teljesen egyedül voltunk. Emellett pedig lenyűgöző a természet, igazi meseország.
2017. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd ki Perut és Mexikót se, látványosság és természeti csodák garantálva. De ha szereted a hegyeket, Andorra is meseország. Vagy ha úgy jobb, az egész Pireneusok. Társasággal nyaralni érdemes, ahol nappal pihen az ember, estefelé végkimerülésig jöhet a duma, játék, ugratás, kinek mi tetszik.
2017. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Marokkó hátizsákkal: nagyon más kultúra, megfizethető és rengeteg a kulturális és a természeti látnivaló is.
2017. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mexikó volt a legjobb. A yucatan félszigeten voltam Cancunba es Playa del Carmenen es gyonyoru volt. Nagyon tetszett a kultúra, a piramisaik, meg minden tenyleg eletem legjobb nyaralása volt.
2017. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!