Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazzak cca 150 ezerből...

Hova utazzak cca 150 ezerből huszonéves nőként egyedül?

Figyelt kérdés

Egyre inkább érik bennem az a dolog, hogy szeretnék világot látni, kultúrákat megismerni (és látni az északi fényt, meg kis rénszarvasokat :D).

Egyetemista vagyok még, ezért nem tudok nagyon sokat szánni rá, egy év alatt azt számoltam, hogy nagyjából ennyit fogok tudni összegyűjteni.

Voltam már sok helyen, de családdal és most szeretném kipróbálni, milyen lenne teljesen egyedül.

Azt, hogy huszonéves nő egyedül, azért tartottam fontosnak megemlíteni, mert sajnos közbiztonság hiánya miatt így biztosan sok hely ki fog esni az opciók közül, ami egy férfinek nem okozna gondot.

Amit tudni kell rólam, hogy imádom az északi országokat, a hideget, havat, szelet, minden vágyam, hogy eljussak minél északibb helyekre. Norvégiában és Svédországban voltam, ami ehhez kapcsolódik, bár inkább a fővárosok környékén, tehát a déli területeiken.

Jövőre anyukámmal szeretnénk elmenni Izlandra, de ezen kívül én elhatároztam, hogy gyűjtök egy saját útra.

Tudom, hogy 150k nem túl sok, ha távoli helyekről van szó, ezért is szeretnék időben elkezdeni tervezni, sajnos többet nem fogok tudni rászánni.


Minden ötletet örömmel fogadok és köszönök szépen, akár országról, akár konkrétabb városokról, látnivalókról van szó :)


2017. júl. 14. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm esetleg valami nonprofit szervezeyhez elmenni?
2017. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék dolgozni, kifejezetten kikapcsolódni, utazni szeretnék :) (önkénteskedtem már rengeteget)
2017. júl. 14. 14:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Kérem, hogy az ismerkedni vágyó férfiak ne írjanak több levelet.

Van párom, egyébként sem mennék el idegennel és nem véletlenül írtam, hogy EGYEDÜL szeretnék menni.

2017. júl. 15. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Azt irod, tanult vagy. Telefonod van.

googli, ott a kis ablakban keress repulojegy ketesoket. Pl azair. Skyscanner. Hoetlre ott a trivago.

2017. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!