Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan egyedülálló huszonéves nő, aki néha szokott meséket nézni egyedül és a nézne partnerével is, ha lenne neki?

Figyelt kérdés

Nem ilyen mai szarokra gondolok, hanem minőségi mesékre, pl. Oroszlánkirály, 101 kiskutya, Brémai muzsikusok és más gyermekkorunk nagyságai.


Kort is!



2016. júl. 10. 17:01
 1/8 cukilányka 0.0 ***** válasza:
12%

Én gyakran nézek aranyos kis rajzfilmeket, leginkább hentait.


20L

2016. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagyok, de ettől függetlenül persze, hogy nézek és párommal együtt is. A régi Disney és Barbies-mesék a kedvenceim. :)


26N

2016. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran nézek mesét és a partneremmel is néznék. :)


23/N

2016. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen nézek meséket és a barátommal is néznék. :)

21L

2016. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak novemberben töltöm be a húszat, de nem hinném, hogy 4 hónap alatt ez drasztikusan megváltozna, szóval remélem, nem bánod, hogy válaszolok. :D Imádom a meséket, főleg a '90-es évek Disney-filmjeit szeretem, az Oroszlánkirály pont a kedvencem (óvodás korom óta az), de szeretem az Aladdint, a Mulant, és A kis hableányt is (bár ez '89-es). Az ennél régebbieket (101 kiskutya, Susie és Tekergő, stb.) is kedvelem, de a felsoroltak a kedvenceim. Mondjuk nekem a modern Disney-mesék is bejönnek, mint pl. az Aranyhaj, vagy a Frozen, de egyértelműen a '90-es évek Disney-reneszánszának klasszikusai a legjobbak szerintem.

Egyébként a legtöbb barátnőm (18-21 közöttiek) is szereti a meséket.

2016. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Én leszek a kivétel, mert én ezt nagyon nehezen tolerálom egy felnőtt férfitől. Persze ezek a mai mesék/animációs filmek, amit direkt úgy készítenek, hogy a felnőttek számára is élvezhető legyen, az rendben van, de amikor az exem anno bejelentette, hogy ő napkig micimackót nézett, utána sokáig nehéz volt férfiként tekintenem rá. De persze a Frozen, Aranyhaj, Agymanók, Zootropolis jöhetnek, ezeket a mostani párommal együtt néztük.


23/L

2016. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendszeresen nézünk meséket a férjemmel, de egyedül is szeretem nézni őket. Most pl. épp a Hamupipőke 3-at tervezem megnézni vasalás közben :)

28/N és 33/F

2016. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Múltkor megnéztem a Tarzant, de csak azért, mert elmentem a moziba a filmváltozatot megnézni, és gondoltam megnézem a disney mesét előtte. Egyébként nem jellemző, hogy mesét nézek, kb félévente egyszer nézek mesét. Vannak, amiket kifejezetten szeretek, a régebbi klasszikus mesék jók, de a mai animációs mesefilmeket abszolút nem szeretem.
2016. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!