Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ha születésnapra...

Ti örülnétek ha születésnapra kirándulást kapnátok?

Figyelt kérdés
Páromnak valami tárgyi ajándék helyett egy 3-4 napos repülős utazást szeretnék adni. (Soha nem repült még) Szerintetek ez rossz ötlet? Nem kézzel fogható ajándék, de szerintem életre szóló élmény lenne neki. Szeret utazni.

2017. júl. 18. 08:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én örülnék :)
2017. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is örülnék. Szerintem szuper ajándék.
2017. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az utazas, mint ajandek szerintem is jo otlet. A repulesnel viszont mar 2 lehetoseget kulonboztetnek meg: ha az illeto meg nem repult mert esetleg betegesen fel tole, akkor kitolasnak tartanam a repulos utazast. Viszont ha csak meg nem volt ra lehetosege, akkor 2 az 1-ben ajandek.
2017. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is örülnék, de én szeretek utazni. Egy otthonülőnek nem biztos, hogy jó ötlet.


18-ik születésnapomra utazást kaptam Párizsba, nagyon nagy élmény volt.

2017. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legjobb ajándék a világon egy külföldi utazás. Legalábbis szerintem. A repülő pedig csak hab a tortán...bár ebben benne van a kockázat, előbb puhatolozd ki, hátha félne tőle.
2017. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fél a repüléstől,csak eddig még nem volt meg rá a lehetősége.
2017. júl. 18. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont az a lényege egy jó ajándéknak, hogy nem valami tárgy, hanem élmény. A karóra elromlik, de azt sosem felejti el az ember, ahogy felkel a nap a Colosseumnál.
2017. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint bármi tárgyi ajándék. Én nagyon örülnék neki, még egy naposnak, repülő nélkül is.
2017. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon örülnék neki!

Nem csak azért mert imádok utazni, hanem azért is mert együtt utaznánk. Közös emlék lenne! :)

25/L

2017. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

Jó ötlet,és erre emlékezni fog. Saját tapasztalat.


A férjem a 30. szülinapjára egy meglepetés utazást kapott. Azzal keltettem, hogy indulunk a reptérre... Még a reptéren is csodálkozott (a szabi alatt a konyha meszelésére készült). Az út jól sikerült, és azóta is emlegeti.


Már készülök a 40.-re. :)

2017. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!