Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mit hoznátok a legjobb...

Ti mit hoznátok a legjobb barátotoknak ajándékba külföldi nyaralásról?

Figyelt kérdés
Londonba megyek majd a családommal nyaralni és arra gondoltam, hogy veszek a legjobb barátnőmnek valami tipikus angol valamit, mert ő is szokott hozni nekem, ha mennek valahova (nem Londonba) külföldre. Tea kizárva. Ötletek? (Nem muszáj csak tipikus angol dolognak lennie). Nem nagyon beszéli az angolt és nem is nagyon szereti, szóval zászló vagy akár szótár, nyelvkönyv is kizárva.

2017. júl. 25. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy tabla Cadbury csokit.
2017. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Tele lesz a város bizbaszárussal, csak találsz valamit... bobbynak vagy nagy sapis őrnek öltöztetett plüss, hűtőmágnes, angol csoki stb.
2017. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg szuvenír van, kezdve a hűtőmágnesektől a "I Love London" pólóig. De vehetsz integető Erzsébet királynőt is vagy angol zászlós esernyőt, táskát stb. Majd kint meglátod.
2017. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
7%

Csoki, tea, ilyesmi.


A legtöbb ember nem szereti az ilyen BigBen-es bögrét, szobrocskát, hütőmágnest, egyszerűen nem kötődik hozzá, ő sosem járt ott, minek nézegessen valamit egy életen át, amit lehet, hogy sosem fog látni.

2017. júl. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Látom már mindenkit megsütött a nap.

40 fokos nyári hőségben csokikat ajánlani ajándéknak?!!


A lényeg, hogy minden sarkon van egy csomó bóvlibolt, ahol elszórhatod kevéske pénzedet -Kínában gyártott- "angol" szuvenírekre...

2017. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Direkt ki írta a kérdező hogy Tea kizárva erre a 4.válaszoló oda írja hogy tea WTF ? Ehhez mekkora ész kell amúgy ?


Amúgy nem szereti a focit ? Mert Londonban tallsz bőven

2017. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmtől én kulcstartót kaptam :)


Én svájci csokit viszek mindenkinek, meg svájci sajtokat :)

2017. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!