Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha megtehetnétek, hova utaznát...

Ha megtehetnétek, hova utaznátok, és miért, mikor, kikkel/kivel, és hogyan?

Figyelt kérdés

:) én 1. Télen Ausztiábausztiába egy kb 20 személyes busszal, benne a családom

egyes tagjaival , a leghosszabb szánkozó pályára :)

2 . Nyáron kb 2p személyes busszal, benne a családom egyes tagjaival,Horvátországba vagy vagyalmi tengerparti szigetre pl Honolulu de ide repülővel mennék :)

3. Engem még Disney land érdekelne :D de oda szerintem a franciaországi van legközelebb , és szerintem busszal ismét a családom egyes tagjaival :)

ti hova mennétek? Kikkel? Miért? Hogyan? Mikor? Stb :)



2017. júl. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

2)

-Szánkózni nem mennék ki Ausztriába, legfeljebb síelni.

-Én a vidámparkokat nem szeretem, és Franciaország messzebb is van busszal (sokat buszozni se szeretek)


Horvátország meg Honolulu azért nem teljesen ugyanaz... De ha repülővel mennél valami trópusi helyre, mondjuk a Karib-szigetek közelebb van, és olcsóbban meg is úszod mint Hawaiit. Hawaiinak véleményem szerint a híre nagyobb mint a hamva.

2017. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:

Poprádi-tó (Tátra, Szlovákia)

Bledi-tó (Szlovénia, Bled)

Hallstatti tó (Ausztria)

Ezenkívül Korzikára mennék, gyönyörű sziget, valamint Kubába.

Ezek az álmaim, legjobb lenne barátokkal.

2017. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaliforniába vagy Kanadába a családdal. De az eddigi összes helyre visszamennék velük mégegyszer ahol már voltunk :) Barátokkal szívesen megnézném Londont vagy Miamit.
2017. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 es : ne haragudj de csak leírtam a saját véleményemet , nem kell belekötni:( a Hawaii s tanácsot kösz, de ha megtehetném azért az sem maradna ki. Köszönöm a válaszokat , ja és 1 es válaszoló Ausztiába van a leghosszabb szánkozó pálya:D és én olyan busszal mennék szívesen amiben csak a családom egyes része ülne :) 1 es, te hova mennél ha lenne rá bőven kereted? ;)
2017. júl. 28. 17:12
 5/7 pptomi ***** válasza:

Ha az időm engedné, akkor körbeutaznám a földet. Sokat láttam belőle, de rengeteget nem.

Családdal és barátokkal.

2017. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Patagoniai korut ha en valaszthatnek, valoszinuleg Karib "korut" ha a baratnom valasztana, Ausztral vagy Indokinai korut kozos megegyezes alapjan. Repulo, auto es bicikli attol fuggoen, hogy melyik optimalisabb.
2017. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Japánba a cseresznyefa virágzása 😭 évek óta a bucketlistemen van de sajnos nagyon drága és nagyon messze is van
2022. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!