Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol élnél az alábbiak közül?...

Hol élnél az alábbiak közül? Dánia, Svájc, Japán, Kína, Oroszország, Ausztrália. Indokold döntésed!

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 21:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, mert egyik ország nyelvét sem beszélem. Ha muszáj lenne dönteni, akkor mondjuk Dánia vagy Svájc, mert európai országok. Én meg szintén európai vagyok, és bár sok hely tetszik, élni azért Európában szeretnék.
2010. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
köszi. várom a további válaszokat is :)
2010. máj. 23. 21:23
 3/38 anonim válasza:
74%
Ausztrália, mert ott egyszerűen gyönyörű minden, és meleg van! Svájcot annyira nem ismerem, de nem túl szimpatikus hely. Dániáról semmi, Oroszország nagyon nem jön be. Kínában rengetegen vannak, de jól hangzik, viszont mégis beribiskedem a Japánt. Ott tavasszal a parkok meseszépek :)
2010. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
93%
Én szeretek itt élni, de ha mindenképpen választanom kellene akkor Svájc, mert Európában van és szép a táj :)
2010. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Svájc, mert jól beszélek olaszul és németül is, mert szép, imádnék egy tó mellett lakni :) de mindenekfelett az ottani adózási rendszer és az életszínvonal nyűgöz le.
2010. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Oroszország, tetszik az ottani nyelv, a stílus, az építészet, a zene, minden:)
2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
kösziköszi mindenkinek :)
2010. máj. 23. 21:58
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Ausztralia, mert gyonyoru es beszelek angolul. :) Es vannak ott rokonok, baratok, ismerosok.
2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

1. Svájc

2. Ausztrália

3. Dánia

4. Japán

5. Oroszország

6. Kína

Svájc az első a tájak, az emberek és az életszínvonal miatt. Na meg mert nincs olyan messze Mo-tól. =)

Ha Dániában nem lenne olyan az éghajlat, mint amilyen, az 1. helyen lenne. :-)

2010. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

1. Japán mert imádom a japán embereket úgy mindenestül. Csak az a gond hogy nem nagyon beszélik az angolt.

2. Dánia, mert szép ország és szinte mindenki tud angolul.

3. Kína, de csak valami jobb részén, mert szeretem az ázsiai embereket, meg az a kultúra is nagyon vonz.

4. Ausztrália, mert szép hely.


Svájcban semmiképp nem élnék, ott laknak rokonaim, voltam többször is, nem egy jó hely...

Oroszországot meg nem ismerem, de nem is nagyon szeretném.

2010. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!