Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sok naponta két órát utazni...

Sok naponta két órát utazni Pesten?

Figyelt kérdés
40 percet utazok edzésre, ez napi kétszer egyszer reggel, egyszer délután közte meg suliban vagyok.

2017. aug. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
2017. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok.
2017. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Ha egy külső kerületből ingáznál munkába valahová a központba, az nem 2x40, hanem 2x60 vagy még annál is több perc lenne. És akkor osemmi edzés, bevásárlás, nyelvóra, gyerekért az oviba stb. nincs benne még.
2017. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem simán megvan több is.

Ha jó napom van, kb. 35 perc a suliba, ha nagyon rossz, 1,25 óra, vagy több.

Aztán suli után, vagy haza (ugyanannyi idő, mint a suliba), vagy a nagyanyámhoz Lőrincre, aki segít a reál tárgyakban.. ez kb. 45-50 perc.

És akkor ezután megint haza, néha anyám hazavisz, ami kb. 15 perc.

Egyébként 40-50 perc az is. Lőrincről Kőbányára érni, 6 km-t megtenni, igen, ennyi b+. XD

Ezt szinte egy jó teljesítménytúrázós tempóval is meg lehetne tenni ennyi idő alatt. Szeretünk BKV, utálunk belvárosi dugó, utálunk még sz*rabb és rosszul kialakított utak! :)

És minden ember hasonlóan sokat utazik.

Am én nekem nincs bajom a tömegközlekedéssel, hiába érek le Dabasra az Öregországúton annyi idő alatt, amennyi alatt elmegyek egyik kerületből a másikba...

Sőt, élvezem egy kicsit.

17f

2017. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!