Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék cserediákot fogadni...

Szeretnék cserediákot fogadni januártól, és tapasztalatokat, élménybeszámolókat várnék tőletek! Hogyan éltétek meg? Mik az előnyei és hátrányai ennek?

Figyelt kérdés
Cserediák fogadás
2017. aug. 12. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2 német cserediákom volt ősszel :) szerintem nagyon jó volt, bár mivel sulin keresztül ezért sok volt a program. Külön nem is nagyon volt idő szervezni... de azért voltunk velük étteremben, megmutattuk a közelebbi városokat. De voltunk Balatonon és Pesten is :) első nap, vagy még kicsit a második is nehéz, mert hát nem olyan egyszerű egyből átváltani németre és kisebb gondolkodás nélkül válaszolni meg beszélgetni velük :D de egy kis időn belül nagyon hozzá lehet szokni. Én szeptemberben megyek Németországba mint cserediák. Már nagyon várom :)
2017. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nálam AFS-en keresztül volt egy japán lány :) hihetetlen jó volt, bár a kezdetekben voltak érdekes félreértések. A családunkat kicsit összetartóbba tette, mert több közös programra mentünk el, megmutattuk neki Magyarország nevezetességeit, meg főztünk együtt japán kaját, beszélgettünk angolul és magyarul is. Meg érdekes, hogy egy külföldinek mi furcsa a magyarok szokásaiban...pl a japánoknak az orrfújás. Az ilyeneken sokat nevettünk. Szóval nekem nagy élmény volt ez a félév, remélem neked is az lesz :)

15/L

2017. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!