Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy dominkiai utazast hany...

Egy dominkiai utazast hany forintbol lehet kihozni januarban?

Figyelt kérdés
Budapestrol indulnank, 2 fo reszere, minimum felpanzios ellatassal, 10-14 nap.
2017. aug. 27. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Repulojegy + szallassal
2017. aug. 27. 21:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a félpanziót el kéne felejteni. Nem egy balatonbélsári vályogviskóba készülsz hanem külföldre, ott meg jellemzően csak reggeli meg all inclusive az opció.


Repcsijegy 300-350/fő

szállás reggelivel 30-50/éjszaka két főre.

2017. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor voltunk 240 volt a repülőjegy / fő, a szállás pedig 40 / éjszaka két főre all inclusive.
2017. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot kéne tisztázni:


Dominikára (ami egy alig látogatott apró sziget) vagy a Dominikai köztársaságba készülsz? Az előbbi eléggé kuriózum, drága oda eljutni, csak tapasztalt utazókat szokott érdekelni, az utóbbi meg a karibi térség legunalmasabb turistagettója, ahol lehet nyomni a remek resortos all inclusive-ot, a városba vagy a természetbe meg ki sem menni, mert mindenhol csak lehúznak.


Amennyiben az utóbbi ér nektek hozzávetőleg 1 millió forintot (ki lehet hozni amúgy fejenként max 300-ból, de ahhoz rengeteget kell vadászni a szállást meg a repjegyet), akkor jó utat kívánok, ennyiből vígan vagyok 3 hétig Kubában, ami legalább egy igazi ország.

2017. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Mivel ki tudtad írni ezt a kérdést ezek szerint van interneted....akkor miért vagy lusta használni???mert nekünk is ugyanannyiba kerül kikeresni a repjegyet meg a szállást mint neked?!?Föleg hogy tényleg azt sem tudjuk pontosan hova készülsz!
2017. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg van külömbség Dominika és a Dominikai Köztársaság között, de azért a DomKözt. is egy szuper hely. Söt ilyen gyönyörü strandjai nem minden karib országnak vannak.

Már jártam Domközt. elött Karibtérségben párszor, és más trópusi országban is, és hát elég nagy dilemmával indultam neki tavaly, mert féltem sok mindentöl, a szegénységtöl és az emberek lehúzásától(pl ez jamaikán eléggé elötérben volt). Habár csak szamana félszigetet jártuk be, de nagyon meglepödtem. Elsö nap sikerült egy helyi embernél félárón minden utat lefoglalni(habár a végén annyi borravalót ahygtunk neki, hogy utazási irodai áron lettünk), aki mindenfel elvitt minket, és a családjánál ebédeltünk egyszer...

Mi 4csillagos resortban voltunk, all inclusivval(nem nem kell az egész idödet hotelben tölteni, de ha pihenni is akarsz érdemes jó hotelt választani)kb 900.000 volt a szállás +repjegy+all inclusiv. EZalatt tuti kilehet jönni. Idén sokat gondolkodtunk, hogy vissza megyünk a sziget másik felére és nézegettem a repjegyeket. Májusban kb 500-600€ oda-vissza egy repjegy, ez januárban föszezonban mindenképpen drágább.

Kb még egy nagyon olcsó szállással és repjeggyel kb 300.000Ft/Fö alatt tuti nem jössz ki.

2017. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy sima Dominika. Van Dominikai Köztársaság meg Dominikai Közösség.
2017. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!