Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mikor kezditek el tervezget...

Ti mikor kezditek el tervezgetni a kovetkezo nyaralasotokat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 12:32
 1/9 anonim válasza:
A nyári nyaralást általában januárban.
2017. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es januarban mar meg is veszed a repulojegyet es a szallast is lefoglalod?
2017. szept. 10. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
én a most szeptemberi nyaralásomat márciusban kezdtem el tervezni a repjegy megvételével.
2017. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-3 hónappal az utazás előtt.
2017. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig hazafele az elozorol. Ilyenkor meg csak ötletelés szinten, hogy mi legyen a következő.


2 havonta megyünk valahova. Ebből kettő ami rendes nyaralás a többi hosszú hétvége.

2017. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ötlet bármikori. Akár évekre előre. A tervezés, amikor idő van rá, de előtte legalább egy hónappal készen van. Repülős útnál meg kell nézni, milyen a foglaltság, aszerint. Autós útnál ez nem szempont. Szállást hasonlóan. Mostanában nem sokkal előtte. Kiszámíthatatlan az időjárás.
2017. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
január tervezés - február foglalás
2017. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van 30-40 itinerem fejben Budapest környéki kisvárosoktól Patagóniáig, aztán ahova épp van pénzem és szabadnapom elmenni, azt lefoglalom, amikor találok olcsó repjegyet vagy van pénz a SZÉP kártyámon. Így általában 10-14 napokat vagyok olyan helyeken egy horvátországi apartmanolás árából, amikről mindenki azt hiszi, hogy csak az elit juthat el oda.
2017. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem nyaralok. Kamionnal utazgatom. Ingyen van és nagyon jól is keresek vele. Minden esetben a fuvartól függ, hogy hol töltöm a hétvégéket. Most épp Gijónban vagyok. Sajnos tízpercenként esik az eső, de holnap nem fog. De ugyan így jutottam el Londonba, Párizsba, Prágába és még egy csomó kis városba. Én kétnapos városnak hívom ezeket a kis városokat. Annyi pont elég rájuk. De pl. Párizsban három napot voltam. Londonban két hetet. Plusz vannak elmentbe parkolók olyan városokban ahol csak rakodni voltam, de majd ott meg tudok állni hétvégére. Minden spontán jön, tervezni péntekenként szoktam, amikor már tudom, hogy meddig megyek.
2017. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!