Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralásnál konnektor átalakit...

Nyaralásnál konnektor átalakitó hiányában hogyan oldjam meg a szunyog irtást?

Figyelt kérdés

Foglalàskor külön kitértem a konnektorra és megnyugtattak, hogy ez a szuper szàlloda eu-s csatlakozókkal van felszerelve és 230v.


Na ezt hülyeség volt elhinnem. 110 v van. A szàlloda biztositott egy adaptert de csak a telót tudom tőlteni a kis lapos szunyogriaszó nem müködik. A legözelebbi vàros autóval mnem 3 óra. Az nem is baj csak nem tudok hogy eljutni oda.


Ötletek, hogy mit tehetnék?


2017. okt. 19. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van szúnyog ilyenkor a Balatonon kívül?
2017. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk a karib térségben?
2017. okt. 19. 12:46
 3/7 A kérdező kommentje:
De magyarorszàgra mem is kell àtalakitó :D
2017. okt. 19. 12:46
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Telefonra is lehet letölteni ilyen szúnyog riasztó app-ot!Mondjuk fogalmam sincs hogy ér-e valamit mert sosem próbáltam de láttam.mar ilyet!
2017. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szunyoghalo, legycsapo aztan go indulhat az irtas. ;) vagy a helyiektol kersz szunyog riasztos gyertyat amit ha meggyujtasz elkerulnek. Esetleg bekened magad citromfuvel, mas megoldasom nincs....na jo az eros dohanyzas is jo ellenszer. Am jo nyaralast :D
2017. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi köszi

Az app nem tudom mit ad.


A gyertyàt rohanok megkérdem van e vagy hozatnak e. Adtak egy sprayt de ez csak citromos viz.

Gondoltam én is hogy veszek egy csomag dohànyt azt begyujtom a szoba közepén ):DD

2017. okt. 19. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Van Magyarországon valahol 110 V ?
2017. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!