Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha külföldre költöznél,...

Ha külföldre költöznél, melyik országot választanád és miért?

Figyelt kérdés
Mi lenne a fő szempont, minnél több fizu, vagy tengerpart ill.egyéb természeti szèpsègek?
2017. nov. 19. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
USA-ba koltoztem mert a feleségem amerikai, de ha innen elköltöznénk akkor írországba mert ott beszélnek angolul de nem tervezzuk mert ott se jobb
2017. nov. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Angliában élek, közel van a tenger, ami mindig is vonzott. Nem a fürdőzés, hanem maga a látványa, a hullámok ereje. De alapból a tanulmányaim miatt költöztem ki, ez colt az elsődleges szempont. Így olyan ország jöhetett szóba aminek a nyelvét tudom és könnyen kijutok. Egyébként az álomországok közt ott van Japán és Svédország.
2017. nov. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Mivel angolul beszélek, csakis angol nyelvű országban tudom elképzelni. Ha lehet, inkább maradnék az EU-n belül, az még "belföld", szóval gyakorlatilag Írország maradt az egyetlen hely.


Ha a pénz és a nyelv nem számítana, akkor inkább déli országot céloznék meg, ahol nincs tél.

2017. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
USA, mert imádom Amerikát és az amerikaiakat. Ezen belül Florida, elsősorban az éghajlata miatt.
2017. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Svédország. Jobb megélhetőség, szép helyek... :)
2017. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Egész évben legyen kellemes nyár. Lehetőleg angolul beszéljenek. Bár tudok más nyelvet is, de ez a világnyelv. Az világjárás közben derülne ki hogy melyik hely tetszik meg.
2017. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Norvégia - mert utálom a meleget

Szingapúr - mert utálom a hideget:)))

2017. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Hogyha semmi nem szamit, es meg az otoslottot is megnyertem, akkor Törökország lenne a célpont, ott is valahol a deli regio, Izmir kornyeke, es egesznap teazgatnek a tengerre nezo luxusapartmanomban :D.
2017. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bajororszagban elunk, nem bantuk meg.
2017. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan munka lenne az álmom, ami nem köt röghöz, májustól szeptemberig Magyarország, az év többi részében meg ide oda utazás. Tengerparti és meleg helyek előnyben.
2017. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!