Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találok megbízható külföld...

Szukits123 kérdése:

Hol találok megbízható külföldi önkéntes szervezetet? Akár fizetek is érte, de tényleg adjon pár év kalandot! (Ahova kulfoldi de europai union belul élo magyarok is jelentkezhetnek)

Figyelt kérdés
Tudom miről szól az önkéntesség, ezért kíméljenek meg az óvó hozzászólások, miszerint ez rablás, és csak ingyen munka.. :) Szívesen dolgozom külföldön, ha közben gyakorlom a nyelvet, és még el is juthatok egy fejlődő országba. Kérem olyanok írjanak, akiknek van tapasztalata. Köszi! :)
2013. dec. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Keresd meg az AFS-t, igaz a főprofil a középiskolások, de van lehetőség EVS programra, az 30 éves korig tart, igaz ez uniós program, viszont van még egy fajta program aminek, most nem jut eszembe a neve, ott inkább Európán kívüli országokba lehet menni pl. Dél-Amerika, Ázsia, egyes Afriaki országok


Én általános iskolás koromban kezdtem önkénteskedni és ez azóta is tart. Nem érzem, hogy ez rablás meg ingyen munka lenne, mert én az évek során rengeteg élményt kaptam cserébe, olyanokat amikért akár fizettem volna.

2013. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyházaknál kérdezősködj. A papok tudnak ilyen missziókat javasolni. Nekem van egy ismerősöm aki több ilyen egyházi misszióban is részt vett. Építettek, meg kapáltak. Egyszer ki akart menni valami háborús övezetbe sérülteket ápolni, de nem jutott ki. Úgyhogy még mindig életben van!
2013. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár napja találtam a workaway.info oldalt ami ezzel foglalkozik, gondolkodom is hogy az idei évet ezzel töltöm és bejárom európát.
2014. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nálunk is az afs van, az afs-el ment ki osztálytársam japánba pénzért igaz, de egy tanárom is kint volt asszem londonba önkénteskedni 3 évre.
2014. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
novaexperience.net, sok országba szerveznek önkéntes munkákat Európán belül és kívül
2014. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!