Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszereket jó vinni...

Milyen gyógyszereket jó vinni magunkal külföldre Európán belűl?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Max fájdalomcsillapító és kálciumtabletta.
2010. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fájdalomcsillapítót, h ne kelljen egy kis fejfájás miatt rögtön rohanni gyógyszertárba, de amúgy bármit megkapsz a többi országban is, nem érdemes szerintem egy egész patikával elindulni nyaralni
2010. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szedsz valamilyen gyógyszert, akkor természetesen azt, amúgy láz és fájdalom csillapítót mindenképpen, a többi egyéntől függ... Ha gyakran ég a gyomrod, és szedsz rá valamit, akkor azt is érdemes elvinni, ha valamire allergiás vagy vagy érzékeny, akkor arra is... stb. Én mondjuk széntablettát is viszek magammal mindig mindenhova, sose lehet tudni, max hazahozom egyben! Amikor északra mentem, vittem magammal egy levél torokfájás elleni szopogatós cukorkát is, kb ennyi... másra nem hinném hogy szükséged lesz. Ragtapasz legyen nálad, az bármikor jól jöhet! :) Persze abból sem kell egy egész doboznyit vinni.
2010. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!