Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Gyorsan angol tanulás?

Gyorsan angol tanulás?

Figyelt kérdés

Helló!

Anyukámék ki szeretnének költözni Cambridge-be, vagy annak a közelébe,és ugyen vinnének magukkal.


Most vagyok hatodikos (szóval 12 éves) , és augusztus/szeptember környékén mennénk.


Az angolom nem a legjobb. Kb 2,5 éve kezdtem rendesen angolt tanulni, járok angol szakkörre is.

Én vagyok a legjobb a csoportban, de úgy érzem, hogy ez kint (az iskolában) egyátalán nem lesz elég. Eddig 5 voltam majdnem mindenből, attól félek, hogy ez angliában nagyon leromlana.


Angol tanárhoz (külön) nem akarok járni, valahogyan ennyi idő alatt meg tudnák egy alap angol szintet tanulni?

Amivel elboldogulok a suliban?

És ha igen, hogy?



2018. jan. 1. 23:11
1 2
 11/17 anonim válasza:
21%

Én angolt tanulok 10 + ovoda éve és eléggé jól tudok már beszélni... Igazából tavaly tanultam meg mindent mert általánosban semmit sem csináltunk :P

A legfontosabb a nyelvtan... Ha azt megtanulod (nem egyszerű) akkor utána már csak a szavakat kell tanulni és tudsz is angolul beszélni... A Duolingo(asszem így kell leírni) oldalon nagyszerűen lehet gyakorolni, azt javaslom hogy juss el az első checkpointhoz az első alkalommal (kb fél óra ha tudod az alapokat) mert akkor meg fogod szívni mert visszadob xD


Sok sikert

bye...

2018. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
49%
+ annyi hogy nézz sok angol videóst, sorozatot, játsszál sokat (sokat tanultam videó játékokból).
2018. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És olvass gyerek könyveket. Először amiben kevés mondat van sok képpel. Utána írással. De kérdéseket is kitalálhatsz és válaszolhatnak rá. Gyakorolni a kiejtést. (Hangos olvasással)


Valami ilyesmi

2018. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Duolingo is nagyon jó nyelvtanulásra,

meg ez:

[link]


meg ez:

[link]

2018. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Kapsz segito tanart, de konnyen tanulsz angol kornyezetben. Duolingo, ilyesmik fejleszthetik picit, vagy ha anyukadek tanitanak.


Sok sikert

Egy szinten Angliaban elo 12 eves

2018. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2018. jan. 14. 19:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Hali, en 15 eves vagyok es par honapja koltoztunk ki Uj-Zelandra (itt is angolul beszelnek) es bar nekem nem volt sok gondom a nyelvvel, mert mar eleg jol tudtam angolul, azok a dolgok amik nagyon segitettek, azok az interneten megtalalhato mindenfele videok, cikkek, angol nyelvu anyagok voltak. Olvass es nezz videokat olyan temakban amiket szeretsz, nezz angol nyelvu videosokat (ok azert jok, mert hozzaszoksz a beszedtempohoz, a szleghez es a mindennapi kifejezesekhez). A sulitol pedig komolyan ne felj. Nem ismerem Angliat, de meg lennek lepodve ha magyar modra alazgatnak egymast a gyerekek.
2018. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!