Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Határtalanul...

Hogyan működik a Határtalanul program?

Figyelt kérdés
Idén a mi évfolyamunk mehet a Határtalanul kirándulásra. Arról szeretnék érdeklődni, hogy ez hogyan is megy pontosan? A szállás milyen? A programok kötelezőek (pl. aquapark)? Miket kell vinni és miket biztosít a program? Előre is köszönöm a válaszokat. 13/L
2018. jan. 11. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez valtozo! Mi meg anno hetedikben Erdekyben voltunk egy hetre. A szallas sz*r volt, ahogy a kaja is, mindenre el kellett mennunk. Unokatesomek 3 napot voltak ezen az even emiatt a palyazat miatt szinten. Szallasuk ezerszer jobb volt, kajak is es gondolom nekik is kotelezoek voltak a programok
2018. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Tok jó volt
2018. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. jan. 12. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezeket az iskolában kérdezd meg! Úgy működik a program,hogy az iskola kitalál dolgokat(lehetőleg egy jó sűrű,tarthatatlan programot),pályázik,és az államtól kap rá pénzt. Én szerintem valamilyen szinten a szállást is az iskola választja,vagy legalábbis biztos tudnak róla valamit mondani. A programok nyilván kötelezőek:elmentek pl. Erdélybe,a többiek elmennek aquaparkba,te addig mit csinálsz egyedül,külföldön? Azt is meg fogja mondani a suli,hogy mit kell vinni,de pl. ilyeneket:buszútra hideg kaját,a ruháidat,tisztálkodó szereidet,esernyőt,esőkabátot,hátizsákot,fényképezőt,telefont és töltőjét,költőpénzt,cipőt,az okmányaidat(személyi ig./útlevél+EU-s "TAJ" kártya),ilyesmi...kb. mint egy bármilyen más kirándulásra,táborba. Hogy érted,hogy miket biztosít? Lesz kaja,ha erre gondolsz,és a belépőket nem neked kell külön fizetni. Amúgy általában kulturális jellegű,a határon túli természeti/építészeti értékek,a magyar történelem és a határon túli magyarság életének megismerésére irányuló programokat szoktak szervezni,az aquapark szerintem nem túl jellemző. Remélem tudtam segíteni,de még egyszer mondom,az iskolában kérdezd meg az osztályfőnöködet,az igazgatót,az igazgatóhelyettest,vagy azt a tanárt,aki konkrétan foglalkozik ezzel a dologgal.
2018. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4. Azért itt kérdezősködöm mert az osztályfőnök azt mondja, hogy majd úgyis el lesz mondva a szülőin, meg lesz külön óra ahol nekünk is elmagyarázzák de én már most szeretnék róla többet megtudni, hogy meggyőzzem a szüleimet, hogy elmehessek.
2018. jan. 12. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! Hát akkor biztos el is lesz mondva a szülőin. Meg azt el is felejtettem,hogy szokott előtte lenni ilyen bemutató óra előtte. A szüleid nem akarnak elengedni? Azt nem egészen értem. Ez egy iskolai szervezésű kirándulás/tábor...gondolom hetedikes lehetsz,vigyázni fognak rátok. Gondolom több tanár is menni fog. Meg ez az osztálynak,az évfolyamnak egy közös program. Ez szerintem nem egy olyan hely,ahová nem szokás elengedni a gyereket. Egy csomó mindenből kimaradhatsz miatta. Nyugodtan mutasd meg ezeket,amiket írtam,a szüleidnek is! Remélem elengednek!
2018. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32%

Nos, úgy látom letiltittak, mert nem vagy még 16 éves. 😂😂

No problemo, én azért is válaszolok:

Az egész napunk be lesz táblázva, egyik helyről megyünk a másikra. Ráadásul egx füzetbe végig jegyzetelni kell mindent, hangsúlyozom. MINDENT. Ráadásul kiselőadáokat kell majd tartani, és beszedik a telefonokat. De azért mégiscsak egy kirándulás az évfolyammal, biztos jó lesz. :)

2019. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!