Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyáron megyünk nyaralni...

CsiniMini56 kérdése:

Nyáron megyünk nyaralni görögországba, Mit vigyek? Mit csináljak 20 óraig a buszon?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért most teszem fel,mert nem szeretnék semmit se itthon hagyni.Buszon megyünk 20 óra út és a telóm nagyon hamar lemerül

2018. jan. 20. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyv
2018. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lemerülő telóhoz vigyél egy power bankot, arról töltheted. Este a fényerőt vedd le róla mobilozáshoz, mert másokat zavarhat.

Én olvasni sokáig nem szeretek mozgó járművön, mert bekönnyezik tőle a szemem, de ha a tiéd nem, akkor a könyv is jó ötlet.

Ha meg valami szép tájon mentek, akkor bámuld a tájat és hallgass zenét.

Aludni is érdemes, nem lesz túl kényelmes, de egy nyakpárna sokat segít.

2018. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Óvszert vigyél, ne ott kelljen boltba rohangálni!
2018. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretek se mobilozni, se olvasni a buszon. Bámészkodok kifelé meg beszélgetek a többiekkel. Esetleg alszom.
2018. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
43%
Tudom a facebook meg a telefon vilagaban istentől elrugaszkodott dolog de mi lenne ha beszélgetnél masokkal....vagy néznéd a tájat.....
2018. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eszel, alszol, olvasol, rejtvényt fejtesz, nézelődsz, beszélgetsz, párszor megálltok majd akkor szállj le a buszról sétálni egyet
2018. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
86%
Telefonhoz vigyél power bankot, beszélgess, nézz telefonon filmet sorozatot, a szép tájat fényképezd, esetleg aludj. Buszon nem olvasnék mert rászkódik
2018. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!