Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy e-mailt, szerint...

Ma kaptam egy e-mailt, szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam egy e-mailt, amiben az állt, hogy töltsem ki a kérdőívet és kapok érte 2 főre szóló 3 éjszakát egy általam kiválasztott hotelben,de fizessek a postaköltségért vagy utaljak nekik..

Szerintetek?



2018. jan. 22. 16:43
 1/7 anonim válasza:
100%

Most gondolkoztam rajta hogy valami trollkodást írok, de aztán belegondoltam mi van ha tényleg komoly a kérdés xD


KAMU

2018. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű trógerkedés .
2018. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintünk.
2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ettől magadtól nem jössz rá, akkor baj van...
2018. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy esellyel ez ugy folytatodna, hogy miutan kivalasztottal egyet a vilag barmely hoteljei közül egyet, neked kell utalnod a foglalot, hiszen a te neved kell, hogy szerepeljen. Ez kikerülhetetlen, hogy ök is biztosak legyenek abban, hogy valoban el is mesz. Ezt termeszetesen visszakapod a helyszinen. Ha nagyon furfangosak, meg tenyleg le is foglaljak a nevedre, a te beleegyezeseddel es termeszetesen a te kötelesseged a szamla rendezese. Igy, ha el is mentel egy jot üdülni valahova, a vegen neked kell rendezned a szamlat, a foglalot pedig elcsaltak töled.

Abszolut lehetseges az, hogy pl. utazasi irodak egy kerdöiv kitölteseert adnak egy (ralisan kis) kedvezmenyt a következö, naluk foglalt utazasodra. Meg az is elöfordul, hogy a regisztralt kitöltök közül kisorsolnak nyeremenyeket, mint egy üdülest. De az, hogy egy online kerdöiv kitölteseert ingyen KAPSZ valamit, az nem csak gyanus, de egyszerüen nem realis.


Egy egyszerü tipp az ilyenekkel kapcsolatban: Ha tul jol hangzik ahhoz, hogy igaz legyen, akkor nem is az. A legtöbbször az emberek johiszemüseget es kapzsisagat hasznaljak ki.

2018. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem dőltem be nekik, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

Milyen sokan lehetnek, akik elhiszik és fizetnek érte... :/

2018. jan. 23. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazabol logikus, hogy ilyenekkel probalkoznak. Minel vadabb a törtenet, annal kevesebben fognak valaszolni.


De ez a cel. Nem akarjak vesztegetni az idejüket olyanokkal, akik fel uton eszbe kapnak. Hatosagoktol nem is tartanak, de orakig levelezgetni olyanokkal, akik vegül nem utalnak, nekik vesztesseg. Aki pedig beveszi, hogy egy afrikai herceg milliokat szeretne kimenekiteni vagy ehhez hasonlot, azt nagyobb esellyel lehet megvezetni es atverni utana is.

2018. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!