Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Most kaptam egy levelet a...

Most kaptam egy levelet a Beck reisentől, hogy nyertem egy 8 napos egyiptomi hajóutat. Ez csak kamu?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt semmi fée kapcsolatom ezzel az utazási irodával. Honnan tudták meg az adataimat? Szerintetek ez igaz?
2010. aug. 5. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit nézz már körül,mielőtt felteszed a kérdést,mert előtted 2vel ugyanez a kérdés,de mind1.....
2010. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem az érdekelt, hogy hányan tették már fel előttem ezt a kérdést, kedves válaszoló...Köszönöm a kedvességed.


Megörültem, hogy nyertem, csak gyanús volt, ezért írtam ki gyorsan a kérdést. Utána körülnéztem és megtudtam, amit akartam.


Még egyszer kösz

2010. aug. 5. 13:39
 3/3 anonim válasza:
énis kaptam :D persze, hogy kamu. kell hozzá kötni valami 2 éves szerződést, amit havonta fizetsz és az első 500 ember kapja meg az utat, de ha felbontot a szerződést, akkor vissza kell fizetni az utazás árát is.
2010. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!