Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani az...

Hogyan tudnám megoldani az utazást?

Figyelt kérdés

Sok ok miatt szeretném hátrahagyni az országot és eltűnni valami messzi országba...még csak 15 vagyok és nincs pénzem meg semmim és nem tudom hogyan szuökhetnék meg...kérlek segítsetek mert már nem sokáig fogom bírni...köszönöm

15l



2018. jan. 24. 11:28
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Mire fel akarsz ennyire elszokni?!?Kiskorukent amugy sem lesz egyszerű!
2018. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért akarsz megszökni, de kiskorúként, ha elhagyod a szülői házat, akkor a szüleid bejelenthetik az eltűnésedet és akár köröztethetnek is a rendőrséggel.


Addig is leírhatnád, milyen okok miatt szeretnél megszökni, hátha tudunk tanácsokkal segíteni.

2018. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, nem gondolsz rá, de egy ilyen kérdés kiírásánál terepet adsz annak, hogy számtalan férfi rád vetődjön privátban és máris felajánlja a segítségét - aztán ha külföldön vagy itthon utána prostitúcióra kényszerít, akkor ki fog derülni, hogy talán nem ez volt a legjobb megoldás.
2018. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

És mit szeretnél csinálni a nagy szökés után?

Merthogy oké, hogy minden második magyar azt hiszi, hogy a határon túl majd megrohamozzák állásokkal, ez nem így van.

Nyelvismeret, munkatapasztalat és tudás nélkül még mosogatónak se nagyon fogsz kelleni sehová, főleg kiskorúként.


Az a legérdemesebb, ha leérettségizel itthon, megtanulsz az angol mellé még 1-2 nyelvet, szerzel egy szakmát/diplomát. Vagy érettségi után külföldön tanulsz tovább.

2018. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó vicc... :D
2018. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem nincsenek megoldhatatlan problémák az életben. Olyanok vannak, amikhez sok türelem és kitartás kell, netán hit (magadban), de megoldhatatlan nincs. Ne szégyellj segîtséget kérni, lehetőleg profi szervezetektől. Akár egyetlen névtelen hívás is rengeteget segíthet a problémáid megoldásában.


Pusztán a földrajzi helyzeted megváltoztatása nem igazán old meg sok mindent, ezért ne ebbe az irányba gondolkodj.

2018. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!