Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti merre voltatok legmesszebb...

Ti merre voltatok legmesszebb autóval? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek autóval utazni. Tudom hogy egy hosszabb ut azért egészen más. Nagy álmom például Isztambulba Moszkvába kocsival eljutni. Természetesen nem egyedül :) tapasztalataitok ezzel kapcsolatban ?


Tudom hogy olcsóbb és gyorsabb lehet a repülő de most nem ezen van a hangsúly és a két város csak példa. Írországot is lehetne példa.



2018. febr. 1. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Párizsban. Nagyon rossz szerintem egy huzamban huszonvalahány órát. Még 10-et is. Elülöd a feneked, a lábad zsibbad, ha nem dönthető az ülés, akkor a derekad is beáll. Én is imádok utazni, de pár óra bőven elég. Elindulni, aztán egy városban megállni, szétnézni, aludni, másnap következő város, stb. Így kibírható és kalandos.
2018. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

North Cape-től a Peloponnészoszi-félsziget-ig jártam autóval (najó, tőlünk északra csak lakóautóval).


Nekem többnyire pozitív tapasztalataim vannak, de ha egyedül vezetsz, napi 8-10 óra nagyon max! nagyon rossz vége lehet ha nem áll meg az ember aludni...


(Ez utóbbi lakóautónál egyszerűbb, hárman voltunk, és így simán tudtunk menni egyhuzamban egy teljes napot, ha éppen haladni akartunk... Persze általában megálltunk minden hülyeségnél :D)

2018. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1600 km volt a leghosszabb utam, aztan par nap mulva ugyanennyi vissza. Egyedul mentem, 2-3 orankent alltam meg, neha csak cigizni egyet (kocsiban nem gyujtok ra, budos lesz), neha WC, vagy kaja. Este aludtam egy panzio-szerusegben, reggel 7 korul indultam tovabb.

Nagyon szeretek vezetni, kikapcsol, pihentet, megnyugtat.

2018. febr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sopron-marseille kb 1400km egy szakadt Peugeot Boxerrel. Kalandos volt. Azzal kezdtük hogy az első 10km után egy széles szigszallaggal beragasztottuk a tolóajtón lévő rést, ahol süvített be a menetszél. 4en voltunk, a hátsó üléssor helyett egy franciaágy matrac, amin aludni terveztünk.

Így utólag azt mondom soha többet 1000km nél messzebbre, csakis repülővel.

2018. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy balti körúton voltam a leghosszabb autós túrán, még a fapados korszak előtt. Jó volt, szép volt, de feltaláltàk már a repülőt és az autóbérlést :) Pedig szeretek vezetni, de nem tizenakárhány órákat. Másnak meg ugye ez a munkája - különbözőek vagyunk.
2018. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Autópályán 90 km tervezhető óránként, fő közlekedési utakon 60 km. 12 óra vezetés és 3 óránként 1/2 - 1 óra pihenőt még a gyerekek is kibírnak. Tapasztalat. Voltam Szicíliában , Bulgáriában, Dániában és Isztambulban is autóval, persze nem egy nap alatt...
2018. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2200 km, amit eddig 5-szor nyomtam le. Ezenkivul volt meg par 1000-1400 km-es kirandulas, de ezek mar lazabbak.
2018. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!