Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztalataitok alapján...

Tapasztalataitok alapján túlnyomórészt milyen korosztály vesz részt buszos, szervezett utakon? Vettél már részt egyedül? Szeretnék utazni, de most egyedül vagyok. Nem rossz így?

Figyelt kérdés
Nem a belföldi, termékbemutatósokra gondolok, hanem normális, utazási irodák által szervezettre.

2017. ápr. 29. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Főleg középkorúak és idősek, ritkán családok, barátok (fiatalabbak). Nagynéném, édesanyám rendszeresen jártak, járnak, mindig beszámolnak meg a képeken is látom.
2017. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, hogy hová lesz az út.

Többnyire az ár és a program a meghatározó az összetételnél.

Az ilyen "egy napos tengerben csobbanós" utakra a fiatalok mennek, hogy a szelfijüket feltegyék a fészre.

Az igényesebb, múzeumos-várostnézős, és nem "buszon-alvós" utakra pedig inkább az igényesebb korosztály jár, de pl. a legutóbbi firenzei utunkon igen sok volt a fiatal is.

2017. ápr. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Én sem huszonéves vagyok, de kicsit attól tartok, hogy esetleg túl sok lenne az idősebb utas, és egy programot, ezért mondjuk nem teljes "hosszában" járunk végig, mert mondjuk a többség elfáradt. Gondolok itt városnézésekre.

Ha kell, tudok alkalmazkodni, de nem könnyen. Egy ilyen út pedig erről is szól. Szóval még gondolkodom.

2017. ápr. 30. 06:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy az első válaszoló miért van lepontozva. A kérdésre válaszolt a tapasztalatai alapján. Aki random nyomkod lefelé, húzzon el a kérdésemtől.
2017. ápr. 30. 06:48
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

"Az ilyen "egy napos tengerben csobbanós" utakra a fiatalok mennek, hogy a szelfijüket feltegyék a fészre. "


Bocs, de ez erősen tévhit: voltál már egyáltalán ilyen egynapos csobbanóson? mert én többször is és szinte mindenféle életkorú ember részt vesz (kivéve a bébiket :-) )

10 évestől kezdve a 60-65-ig :-)

2017. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azért, mert fáj az igazság.


De tény hogy ők elsősorban a kulturális körutazásokat részesítik előnyben, ezekről írtam. Nem sértésnek szántam, hogy középkorúak és idősek, nem tudom ebben mi lehet a bántó/sértő egyáltalán, szimplán egy ténymegállapítás...


Első voltam.

2017. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

41 évemmel én is középkorú vagyok, csak ez egy akkora halmaz, hogy a harmincakárhány éves is belefér, meg a hatvanéves is.


Mindegy, egy utat úgyis kipróbálok, aztán, ha bejön többet is. Jobb szeretem az egyéni szervezést, de ha már látom, mit érdemes megnézni, később visszamehetek privátba is.

2017. ápr. 30. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem vagy még középkorú, az számomra 50 körül kezdődik, az idős meg 65-70 éves vagy afeletti.


40 évesen még sokan gyereket szülnek, nemhogy középkorúnak tartsák magukat. A 40 éves egyszerűen felnőttkorú, nem középkorú.

2017. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
Én mennék ilyenre , pedig 20 éves lány vagyok :)
2017. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Rolitúrával, Qalandarral mindenféle korosztály megy és ezek jobbak is, mint a sztenderd utazási irodák, ami csak odavisz valahová, és letesz egy hétre dögleni a szállóban.


(Légyszi ne használjunk már ilyen kifejezéseket, hogy "igényesebb korosztály", a fiatalok közt se mindenkit csak a pia meg a buli érdekel.)

2017. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!