Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen lakókocsiban élni és...

Milyen lakókocsiban élni és utazni évekig?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arrol ha valaki lakókocsiban éli az élete egy részét? És azzal tölti az idelyét hogy elutazik a világon oda ahová csak akar? És akinek van ilyen tapasztalata az milyen pozitív dolgokat és negatív dolgokat mondani az ilyen életformárol? És megérte így élni? hogy szerzett magának pénzt élelmet és ruhákat? Arra gondoltam hogy lerakok egy massszőr tanfolyamot, lerakom a jogsit és veszek autót és egy lakókocsit és bejárom vele a világot és közben online munkákat végzek és masszörködéssel is keresek pénzt. Csak nem tudom hogy jó ötlet-e és hogy hogyan sülne el.

2018. febr. 4. 22:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy másképp nézett ki? Meg azt honnan tudod hogy én hogy nézek ki? Meg a maszírozáshoz mi köze van a kinézethez? Ha van is akkor nem vagyok ronda ember. :D Ja és ha tud angolul egy minimális szinten akkor már símán meg tudom vele kötni az üzletet! A "maffia" meg nem érdekel azt elhiheted!
2018. febr. 6. 10:44
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol találtál 4 millióért olyan lakókocsit. Meg lehetne oldani egy 2,5 millióbol is azt amit én szeretnék.
2018. febr. 6. 10:48
 13/17 D. Brasco ***** válasza:

Hát kérdező....a 11-es kommenteddel sajnos elárultad magad.....mármint,hogy végtelenül buta vagy és mindezek mellé még borzasztóan naiv is.......

ÍGy biztosan nagy karriernek nézel elébe ezzel a lakókocsizással meg masszázzsal meg a többivel.......

2018. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg tudnád írni hogy miért vagyok buta? Mert nem indokoltad meg amit állítasz rólam. És szerintem te sem vagy egy okos ember ha csak így minden ismerettség nélkűl ezt kijelented.
2018. febr. 6. 19:49
 15/17 anonim ***** válasza:

"Hogy érted hogy másképp nézett ki? Meg azt honnan tudod hogy én hogy nézek ki? Meg a maszírozáshoz mi köze van a kinézethez? Ha van is akkor nem vagyok ronda ember."


Bocs, hogy azt gyanítottam, hogy nem vagy vietnámi, kínai, avagy afrikai származású.

Tényleg buta vagy, ha még ezt sem értetted meg!

2018. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
"Nem tudom, hogy észre vetted-e, hogy más volt a színük és a származásuk mint neked??!" Akkor tanulj meg fogalmazni nagyon gyorsan! Mert nem feltételes módban írtad így célzásként is lehet érteni mert nem vagyok gondolatolvasó. Itt le is zárom a beszélgetést ugyanis eléggé el tértél a kérdés témájától és semmi hangulatom felesleges "vita" emberekhez mint pélául te.
2018. febr. 8. 19:33
 17/17 mariak válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy a helyiek csinaljak illegalisan, teged mint kulfoldit egybol kiszurnak es megfenyitenek, eltavolitanak, nem hagyjak, hogy a sajat szakalladra melozzal ottan..
2018. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!