Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarország milyen távol van...

Magyarország milyen távol van Kínától?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem Magyarország milyen távol van Kínától? Mivel google maps alapján nem tudom megnézni..

Hallottam, hogy 8000km, ilyen-olyan információt

Jobb lenne földi útvonalon is, de légvonalba is, illetve Japán is érdekelne mennyire messze van, úton meg légvonalba is! Előre is köszi!



2018. febr. 8. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Más nem érdekel ?
2018. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minek kötsz bele ha nem ugyan az érdekel engem, mint ami téged? Vicc vagy :D
2018. febr. 8. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sok sikert a google kutatáshoz. Minden adat fent van a google-n. Neked ugyanannyi idő kinézni, mint másoknak.
2018. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, ha google nem megy, akkor vedd elő az iskolai földrajz térképedet, mert ott is ott vannak az adatok
2018. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kérdezni se lehet :D Mert olyan válasz a megfelelő, hogy "Old meg magad, csak burkoltan és flegmán tudok válaszolni."

Nem értem akkor minek írsz ide...

2018. febr. 8. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
ertelmetlen kerdes, Kina egy subkontinens nem mindegy hogy Kasgar vagy Peking tavolsagat nezed
2018. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért olyan kérdést teszel fel amihez lusta vagy utána járni? Mert most erről van szó. Lusta vagy utánaolvasni, és másoktól várod el, hogy megkeressék neked az adatokat. Amit te is megtudnál tenni. Ez nem bunkó vagy flegma válasz, hanem értelmetlen kérdésre a válasz.
2018. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Képzeld el egy hete böngészem az interneten a választ, és semmi.. Gondoltam olyan válaszol aki tudja egyből és neki nem kell utána járni..
2018. febr. 10. 17:20
 9/9 anonim válasza:
Légvonalban mért távolság Budapest-Peking: 7339.3 km. Körülbelül fél percbe telt a google segítségével:)
2018. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!