Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába való utazásban és...

Angliába való utazásban és kint léttel kapcsolatban jártas valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
A közeljövőben utazok Angliában. Még soha sem voltam Angliában. Sok minden nem érdekel csak a telefonálással kapcsolatban érdeklődnék. Ha kintről haza szeretnék telefonálni, akkor kell valamit tennem azon kívül, hogy megnyomom a hívás gombot? A mobilnetem kint is fog működni? SMS küldése ugyanúgy fog működni? Gondolom én az ára nem lesz kevés... Ezzel kapcsolatban kellene segítség!
2018. febr. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmunk sincs, hogy neked milyen dijcsomagod van, es milyen feltetelekkel vagy melyik szolgaltatonal.
2018. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telenor és legalapabb csomag.
2018. febr. 25. 13:50
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Akkor mondjuk a legegyszerubb lenne ha felhivnad az i gyenes 1220-as telesonszamot es ott minden kerdesedre valoszna egy telenoros kollega
2018. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy tudsz telefonálni mint otthon, és úgy tudom, hogy nem lesz drágább sem. Szóval, igen csak annyit kell tenned, hogy megnyomod a hívás gombot. Én knt élek, és van egy mobilom külön (telenor) magyar számmal, amivel az otthoniak is elérhetnek ha akarnak.
2018. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már egy jó ideje eltörölték a roaming díjakat. [link]
2018. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!