Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet mondani a...

Tudtok olyan helyet mondani a vilagban barhol, ami tengerparti, nagyon olcso az ott eles, noknek is biztonsagos?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 09:39
1 2
 1/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Vlagyivosztok.
2018. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Kostanca
2018. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Kambodzsa, Malajzia, Vietnam, Bali.
2018. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pakisztán, Egyiptom, India, Tunézia
2018. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked az olcsó?

Lehet, hogy neked olcsó valahol az élet, de helyi viszonylatban drága. Azaz nagy a munkanélküliség és kevés a munkabér.


Ott van pl La Palma (Kanári szigetek).

Szerintem nagyon biztonságos, olcsó. Cserébe nagy a munkanélküliség, (szinte csak turizmusból élnek.), és kevés a fizetés.

2018. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igaz, definiálom: 100 ezer forintból (kábé 300EUR-ból) lakásbérléssel együtt meg lehet élni. Köszönöm.
2018. febr. 26. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Amiket a #3-asban írtam, ott kivitelezhető, jó a közbiztonság is. A legolcsóbb Kambodzsa, gyönyörű tengerpartjai vannak, és kifejezetten örömmel veszik, ha fejlettebb országokból letelepedik valaki náluk, és tanít, akár csak heti néhány órában pl. angolt.
2018. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5os. Ratapintottal. Kanarin en Gomeran voltam, csoda hely, de 300 eur egy pici haziko havi berlete. Ott nem lehet meguszni melo nelkul. En pedig max heti 3 napot szeretnek...
2018. febr. 26. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Sehol nem lehet megúszni meló nélkül. :D


Jó dolog az álmodozás, hogy tenger parton éldegélni, néha dolgozgatni.

De ez csak addig megy, mig egészséges vagy. Ha véletlen nagyon megbetegednél, akkor a gatyád rámenne a kezelésekre. Feltéve ha van normális eü ellátás.

2018. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Heti néhány óra melóval tényleg nem megy, ha nincs tőke, azt hittem, ez rendelkezésre áll.:-) Vannak jó munkák, amiket távmunkában lehet csinálni jó pénzért, meg sem kell szakadni benne, de azokhoz nem árt a megfelelő végzettség, egy jó laptop, meg persze internetkapcsolat.
2018. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!