Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fél milliót követel tőlem a...

Fél milliót követel tőlem a bkk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja érkezett a levelem a végrehajtótól hogy, fizessek 150ezret bkk pótdíjjak miatt. Jó ezzel nincs is semmi baj mert régen elkaptak 1-2szer. Havonta 6000ezret fizetem is. De most jött megint levelem két másik végre hajtótól (ugyan úgy bkk). Az egyiken 80 a másikon 350ezret követelnek. Amikor felhívtam őket annyit mondtak hogy van még 6 folyamatba lévő ügyem és hogy ezek 2015-2016os pótdíjak.mikor mondtam a nőnek hogy kérek a pótdíjakról egy másolatot azt mondták nem tudnak.. Nem tudom mit tegyek..

2018. márc. 7. 12:38
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
76%
Fizess....föleg miutan sajat bevallasod szerint is blicceltel es elkaptak...nem is egyszer.........
2018. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Cumi.. Ne bliccelj. Ha mėgis ės elkapnak fizessegyből mert ez lesz.

Fizess, mert ha nem visznek amit tudnak.

2018. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírósági végrehajtónál vannak az ügyek?
2018. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt nem hiszem el hogy mivel 2szer kaptam pótdíjat azért most van 6 folyamatba lévő ügyem
2018. márc. 8. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Velem történt egy hasonló eset. Blicceltem kétszer (részegen), egyre nem emlékeztem, a másikra meg úgy emlékeztem, hogy elengedtek. Harmadszor nyelvvizsgára siettm, volt bérletem, csk otthon felejtettem.Metrón kaptak el, én pedig nyugodt szívvel vittem bemutatni a bérletem egy ezressel. Aztán közölték velem, hogy esetemben nem érvényes az 1000 ft, mert van két korábbi esetem, meg kamat meg stb, és az 150ezer lesz. Kétségbe estem, mert egyetemista voltam, meg egyébként sem dolgoztam. Egy idősebb ismerős tanácsára a bkv oldalán írtam egy méltányossági kérelmet. Elnézést kértem a történtekért, és szépen leírtam, hogy fizetnék, ha lenne miből, de nincs munkám,se lakásom, se autóm, és hogy ezeket igazolni is tudom stb. és hogy hajlandó vagyok fizetni, de csak részletekben tudom törleszteni. Nagyon kedvesen visszaírtak, és elengedtek 4000ft-tal, azzal a kikötéssel, hogy amennyiben az elkövetkezendő 5 évben bliccelek, akkor mindent ki kell fizetnem , 5 éves kamattal. Soha többet nem jutott eszembe bliccelni....Sok sikert.
2018. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!