Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németország mennyire biztonság...

Németország mennyire biztonságos egy nő számára, aki egyedül van?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék elmenni egy-két hétre, kirándulni, városokat nézni. A bökkenő annyi, hogy egyedül mennék, és fiatal nőként kicsit félek, hogy nem lenne túl biztonságos. Ti mit gondoltok erről? Van valakinek bármilyen tapasztalata, vagy tanácsa számomra?

Nemrég egy olasz útat már megtettem így, és nem történt semmi, de elég kiszolgáltatott voltam azért...

26/l



2018. márc. 22. 08:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
attol fugg mennyit nezed a koztv-t vagy a horcsog tv-jet
2018. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd kérlek olyan nyelven, amit nem csak te értesz? Mindenesetre nem politizálni szeretnék, ha erre utalsz, hanem valós tényekre, tapasztalatokra alapozni.
2018. márc. 22. 09:08
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha a köztévéből meg a TV2-ből indulsz ki, maga az életveszély.


Ha a realitásokból, akkor meg teljesen biztonságos. Nyilván tartsd be az alapszabályokat, amit mindenhol máshol is megtennél: értékeket ne mutogasd, sötét és vagy nèptelen helyeket kerüld, oszd meg hozzád közel állókkal, épp hova készülsz és hallgass az ősztöneidre. De ezt a pesti bulinegyedben is pontosan ugyanígy kell tenni.

2018. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Pedig már a kérdést is a propaganda tudatalattidra gyakorolt hatása inspirálta.

Semmi félnivalód nincsen. Ennyi.

2018. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem a propaganda hatása, azt igyekszem amennyire csak lehet ignorálni, hanem annak a hatása hogy nő vagyok. És ez több magyarázatot nem is igényel. Nem csak migránsok miatt kiszolgáltatottabb a mi helyzetünk, az csak egy rész az egészből.

Egyébként na igen, erre lettem volna még kiváncsi..a néptelen helyekre, ugyanis célom pl falvakba is ellátogatni.

2018. márc. 22. 09:17
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
57%

Jajj...olyan helyekre ne menj!Ott migráns hordák által uralt anarchia van ahol nőkre vadásznak............

Drága kenyér...azert 26 évesen a media által ennyire lebutítottnak lenni........

2018. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy nem sikerült értelmezned még a kérdésem értelmezéséhez segítséget nyújtó hozzászólásomat sem, meggyőződésem, hogy nem én vagyok itt az elbutított fél!
2018. márc. 22. 10:15
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Semmi kockázat nincs, falvakban meg semmiképpen. A lányomék is egy faluban laknak, sok a kiadó szoba is. Nőként nincs nagyobb veszély, mint itthon. Csak ne részegen, félig felöltözve járkálj. De ezt gondolom, úgy is tudod.
2018. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Felelsz azért, ha hagytad, hogy elbutítson a kormánypropaganda. Felnőtt ember vagy, mégis úgy viselkedsz és úgy gondolkodsz a világról, mint egy fidesznyugger.

Amikor pedig a valódi utazók szembesítenek vele, meg te oktatnád ki őket életről, utazásról???

2018. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Olaszországban néhányszor voltam, de a közbiztonsága szerintem kb mint Mo-nak.

Németországban lakom és itt a közbiztonság magssan de nagyon magasan jobb mint Mo-n.

Ezt az is mutatja, hogy itt a kisgyerekek már 6 évesen letesznek egy gyalogos jogosítványt és innentöl kezdve egyedül mehetnek haza az iskolából, és a gyerekek 70% tényleg gyalog egyedül megy az iskolából.

Mo-n barátnöm még a 13 éves fiát is viszi autóval, söt a 10 éves gyereket be is kíséri...


Persze egyedülálló nöként mindenhol veszélyes. Sajnos aoha nem lehet tudni mikor hol van egy idiota... Gettok viszont igazán nincsenek, néhány nagyobb városnak van itt ott kevésbé jó környéke de olyan igazi amerikai gettosodás, hogy ha már bemész a városrészbe lelönek, olyan nincsen...

2018. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!