Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sokat utazók! Melyik bőröndmár...

Sokat utazók! Melyik bőröndmárka a legjobb repülős utazáshoz Európán belül?

Figyelt kérdés

Főbb szempontok :

- jól pakolhatóság

- minőség

- nehezen lehessen kinyitni a repülőtéri szárkáknak

- biztonsági zár


A cipzáros megoldás vagy a fix záros a jobb? Eddig egy régebbi Samsonite-t használtam de tönkrement 20 éves most. American Tourister az első út után ment a szervízbe mert beragadt a kihúzható fogója (pontos nevet nem tudok).


Jelöltek :

- Samsonite de nem a legprémiumabb kategória max. 300€

- American Tourister

- Titan (német) ismeri ezt valaki ?

- Delsey olvastam hgy ennek nagyon biztos a zárva még a reptéri szarkák is megküzdenek vele



2018. ápr. 9. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
*hogy ennek nagyon biztos a zára
2018. ápr. 9. 17:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem samsonite után márka nélkülit vettem.

a lényeg, hogy puhafedeles legyen, cipzáros (kötegelővel összezárom a cipzárokat, és fóliával is körbetekerem. Ami fontos, hogy a bőrönd kerekei jó masszívak legyenek.

Samsonite bőröndöm 4 évig bírta. Azt is dobálják mint a többit. Amióta nevesincs bőröndöm van, az bírja vagy 6 éve.

2018. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Samsonite van. Meg vagyok vele elégedve teljesen.

Kemény fedelű. Fix záras.

Egyébként American Touristert akartam (állítólag ugyanaz, mint a Samsonite, csak olcsóbb, mert más név alatt fut) de nem volt a közelemben üzlet, ahol lett volna, neten meg nem akartam, mert látni szerettem volna élőben.

Cipzáras szerintem csak puha fedelűben van. Viszont abból meg nem érdemes márkásat venni.

2018. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sokat utazunk mind repülövel mind autóval, és több böröndünk van.

A legjobb egy Mo-n egy kis butikban vett noname börönd, az már 11éve jön velünk mindenhova, évenete 1-2x repül(akár átszálással is) és autóba 3-4x jön velünk. Már a huzat egy kicsit kopott de hihetetlen jól bírja.


Van egy Titan kofferünk is(mi Németországban élünk), most már 8 éve van meg, de ami meglepett, hogy a külsö huzat habár világos de foltos lett pár alkalom után, de ennyi, stabil, könnyü és jól bírja.

3 éve vettem egy Eastpack utazó táskát, gurulós, és kétfelé nyitható. Ez nagyon praktikus, mert ha ketten utazunk, akkor egyik felébe én másikba az utazó partnerem pakol. Mi az autós utazás miatt nagyon kedveljük a nem kemény-merev koffereket, mert az autóba jobban lehet pakolni.


Samsonite ár arányban nem éri meg, mert túl drága de ugyan ennyit bír más böröndök is.


Mi mindig a két cipzárt össze kötjük egy színes szallaggal. Ez feltünö, és egyszerüebben észrevehetö amikor forognak a csomagok. Lakat, és egyéb dolgot nem tartok praktikusnak, én már voltam olyan reptéren, ahol a leadás után mindenkit de mindenkit oda hívtak és kinyittatták a böröndöt(Frankfurt1x). aki becsomagoltatta annak lekellett vágnia, mi meg csak levettük a szallagot, kinyitottuk, és már csukhattuk is vissza.

Ha valalki turkál a börnöndbe rögtön látnánk, mert a szallagot nem fogja vissza tenni a böröndre. A szallag meg abban is megvédi, hogy véletlen kihúzodni ne húzodjon a cipzár.

2018. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végre valaki aki ismeri a Titan márkát! Köszönöm 😊😊

Német teszteken is jól szerepel ez a márka, és made in Germany szerepel rajta igy gondolom nem Kínában készül (esetleg Európában ). Az ára is jobb mint a Samsonite - nak.

2018. ápr. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!