Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legjobb...

Mi volt az eddigi legjobb nyaralásotok?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok?

2018. márc. 26. 11:06
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Moat tulajdonképpen mi a kerdes?Mert most mondhatom hogy nekem francia polinezia volt a legjobb,meg hogy ajanlom is de nem hiszem higy előrébb leszel vele!
2018. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Peru, Nepal, Etiopia stb, de nem hiszem hogy ez neked segit
2018. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok kedvencem volt, talán Toszkánát emelném ki, ahol autós körutat tettünk a barátnőmmel. De a barátokkal kivitelezett Balkán-túrák és a portugál körút is zseniális volt.
2018. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy nyaralás minösége és élménye rengeteg mindentöl függ.

Függ leginkább az igényektöl, az elvárásoktól, és természetesen a társaságtól.


Pl mikor Fuerteventurára mentünk, sokan panaszkodtak róla, hogy kopár, milyen csúnya stb... Na de én elöre informálódtam mit is fogok látni, és igazán lenyügözött a kopárság a hegyek nagysága, a tenger és minden...


Kanári szigeteken mindenképpen ajánlom, ár arányban elég elérhetö, és igazán gyönyörü mindegyik sziget. Tenerifan iszonyat mennyiségü dolgot lehet csinálni, és a fekete homok és a nagy hullámok egyszerüen varázslatos...


Ami nekem talán a legszebb nyaralás volt az a Dominikai köztársaságban , Samana félszigeten voltunk egy szuper 4 csillagos hotelben. A tengerpart egy álom volt, és km hosszan egyetlen egy másik hotel sem. Esténként esti müsor, a gyerek is élvezték és az étel is igazán jó volt.


Tenger világa viszont Maldívon volt a legszebb, pont mint a könyvekben, akár egy órát is pipával és békalábbal egyszerre a vízben tudtam lenni, és leírhatatlan látvány...

2018. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

Adatgyűjtés szakdogához, reklám kampányokhoz stb. Minden nap van 10 ilyen kérdés. Mi volt a legjobb nyaralásod, hova mész nyaralni stb. Átlag ember miért kérdezne ilyet azok konkrét helyekről kérdeznek.

2018. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt pár:


- Pula - a tenger miatt, noha elkaptunk egy remek vírust már második nap, fejfájás, hányinger, cifrafosás, de még így is jó volt :D

- Montreux, maga a városka, aztán a borséta Lavaux-ban

- Locarno - Versascatal, a Falconeria, meleg, és gyönyörű környezet

- Brig a hegyek közé zárt, csodaszép kisvároska és a szállásadónk két cicája okán <3


Szóval én egész Svájcot ajánlhatom nyugodt szívvel, de az árak miatt nektek nem tetszene :)

2018. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!