Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldre költözők! Mennyi...

Külföldre költözők! Mennyi pénzzel indult (at) ok útnak és hová?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 23:47
 1/6 anonim válasza:
20 ezer forintnak megfelelő euróval és konkrét álláslehetőséggel
2018. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja, Ausztria, ezt elfelejtettem irni (alapnál kicsit jobb német nyelvtudással)
2018. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ahova indulsz ott mi van már meg?

Ha kisegitö munkára mész, és kapsz szállást, és fix a munka, akkor kell annyi pénz, hogy a következö fizuig kaját tudjál venni+ a legfontosabb, ha baj van haza tudjál menni, busszal vagy vonattal(ha tengerentúl akkor repülövel).


Ha nincsen se munka se lakás, akkor azért kell egy oriási összeg.

2018. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angliaba kb. 10.000 fonttal. Ez eppen a kauciora es a lakberre volt elegendö, amit fel evre elöre kellett fizetni. Parszaz font meg a penztarcaban, amiböl elelmiszerre futotta az elsö fizetesig.
2018. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit több, mint egy millával Svájcba.


Ez pont elég volt a kaucióra+egyhavi lakásbérlésre meg a kajára és az ügyintézések költségeire.

2018. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hirtelen jött az álláslehetőség cégen belüli traszferre UK-be, összesen 1000 euróm volt összespórolva, de ez elég is volt az első hónapra (szoba albérletben, 1 havi kaució, közlekedés és kaja). Később átköltöztem Írországba, de ekkor már 2 év UK után bőven volt spórolt pénzem, munka nélkül is csak egy hétig voltam érkezés után.
2018. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!