Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már közületek Pakiszánban...

Volt már közületek Pakiszánban valaki? Tudna ezügyben segítsége nyújtani, vagy utazási irodát ajánlani?

Figyelt kérdés

#utazás #külföld #Pakisztán #utazási iroda Ázsia
2018. ápr. 13. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mi augusztusban megyunk
2018. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó. Az utazással kapcsolatban szeretnék tájékozódni,esetleg, ha privátban tudnánk erről beszélni, az nagyon jó lenne.
2018. ápr. 16. 12:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
kerdezz nyugodtan
2018. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tulajdonképpen most még csak tájékozódom, magán személyként mennék, de ott várnának. Sajnos nagyon messze van, Isztambulba vagy Dubajba kellene átszállni? Pl. az átszállásnál van-e segítség ? Börönd, kézitáska és retikül... Mit vihetek magammal ? stb. Köszönöm előre is a választ, nagy segítség lesz számomra.
2018. ápr. 16. 17:09
 5/19 anonim válasza:
100%
A leírtak alapján nő vagy és egyedül vágsz neki az útnak. Gondolom, a neten ismerted meg azt az embert, aki vár. Szerintem indulás előtt végrendelkezz...
2018. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem mindegy hova mesz Pakisztanba, sok legitarsasag megy sok helyre, persze vihetsz borondot, kezit es retikult is, foleg magy legitarsasagok mennek igy ezeket ingyen viheted, senki nem fog segiteni atszallasnal de hogy nem tevedsz el az holt biztos, csak a tranzit feliratot kell kovetni, mintha a 3 metrorol atszallnal a 4.-re, pofon egyszeru, vigyazz mert Pakisztannak vannak veszelyes reszei is.
2018. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen hallottam és olvastam a veszélyekről. Nő vagyok igen. Valóban veszélyes nekivágni. Sok ezer km-re lévő embereket általában netten ismerkednek meg, persze vannak balulsült" dolgok is, de nagyon sok jó dolog is kisül belőle...!? Persze nem mindegy hová megyek, melyik részre tudom, mert ő is tájékoztatott sok mindenről. Viszont ahová mennék. Három év alatt sok mindent olvastam és tájékozódtam. Köszönöm a fáradságodat, hogy válaszoltál.
2018. ápr. 20. 08:50
 8/19 A kérdező kommentje:
Végrendelkezés nem butaság, mert a repülő is lezuhanhat, vagy bármilyen természeti katasztrófa előállhat bárhol, ha az utcán sétálunk a fejünkre eshet egy tégla vagy az erkély leszakadhat, mint két éve láttam a saját szememmel leszakadt egy erkély az utcára...
2018. ápr. 20. 08:53
 9/19 A kérdező kommentje:
Ismered az országot, valamiért oda utazol, ezek szerint valami odaköt, munka, barátság, stb. Annak ellenére odautazol, hogy annyira veszélyes Pakisztán, de gondolom holt biztos helyre utazol, ahol nincsen semmiféle veszélyes helyzet. Jó neked, hogy Magyarországról ennyire ismered a helyzetet, nyílván nem könyvből olvastad, hanem tapasztalatból beszélsz.
2018. ápr. 20. 09:12
 10/19 NigelB ***** válasza:
100%

Egyedülálló nőként eszedbe ne jusson egy ilyen utazás. Szinte 100% biztos, hogy nagyon rá fogsz fázni. Az angol nyelvvel nem sokra mész a napi gyakorlatban, és gondolom hogy a pastu, fárszi és egyéb nyelvjárásokat nem ismered.

Talán jártál már közelebbi, európai szemmel kulturáltabb arab országokban, esetleg Indiában, vagy Bangladesben. Az ottani negatív tapasztalataid szorozd meg 10-zel, vagy többel.

Egyszerűen elképedek a felelőtlenségeden.

2018. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!