Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföld autóval de hová?

Külföld autóval de hová?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtunk a feleségemmel hogy hová menjünk idén,

lévén Magyarországot keresztül-kasul bejártuk és elég sokat utazunk a határokon belül egyébként is,

idén külföldre mennénk,

viszont a macerás tömegközlekedés helyett autóval


Kérdés az lenne, és nyilván a tapasztatalatból irt választ preferálnám.:

Hová lenne érdemes menni, ahová 1 napon belül el lehet jutni és érdemes is, sok látnivaló van, normális utak visznek el oda stb. szóval olyan hely ahol el lehet tölteni 3-4 napot aktív időtöltéssel és nem kell érte bankot rabolni sem hogy ne haljunk éhen.


Köszönöm


2018. ápr. 15. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ha keretösszeget is írnál mert nem tudjuk, hogy kinek mi a sok, vagy a kevés.
2018. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert nagyon sok lehetoseg van, Horvatorszag, Romania, Csehorszag, Albania, Bosznia de en most leginakbb Szloveniaba mennek Bled, Bohinj stb
2018. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erdélyt szerintem érdemes bejárni, viszont az utak nem tökéletesek mindenhol. De szerintem megéri :)

Vagy Horvátországban a Kopácsi rét és környéke.

Ha jól értettem nem tengerpari pihis nyaralásra gondoltatok.

2018. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szlovénia, Maribor és környéke. Nagyon jókat lehet kirándulni a Pohorjén.
2018. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Salzburg és környéke, Ausztria, ha szerettek kirándulni. Vagy a Fertő-tó osztrák oldala, kombinálva egy bécsi városnézéssel.
2018. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Szlovéniát javaslom. Írd be a keresőbe: Bled, Bohinj, Slap Savica, Vintar szurdok. 3-4 nap tartalmas eltöltéséhez tökéletes, ráadásul minden látnivaló "egy helyen" van.


Észak-Olaszország is jó célpont lehet.

2018. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vintgar a szurdok. Ha már Szlovénia, akkor Ljubljanát se hagyjátok ki, nagyon helyes város. Nem nagy, egy nap alatt bejárható. Nekünk Szlovénia nagy kedvenc. De akár a tengerpartra is érdemes lemenni, nem nagy, de hangulatos, főként Piran.
2018. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!