Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia-Magyarország menetidő...

Damn kérdése:

Anglia-Magyarország menetidő autóval/busszal/teherautóval/kamionnal?

Figyelt kérdés

Olyan válasz érdekel ahol:

- 1 ember vezette végig a teljes utat

- menetidő mellé a km-t is kérlek tüntessétek fel, hiszen nem mindegy hogy Leeds-ből vagy Folkestone-ból indulsz

- az idő onnantól számít amikor először indítod be az autót egészen odáig amikor megérkeztél a végállomásodra. Vagyis ha megállsz 2óra pihenőre vagy 3 órás hajútra, 35 perces eurotunnelre, azt is vedd bele.

- jármű típusát is nagyvonalakban leírhatod (teherautó, személyautó, busz, motor, hajó(LOL))



2016. ápr. 11. 12:25
 1/6 anonim válasza:
95%

szombathely ->York olyan 22 óra volt nekem de németországon éjjel mentem át szándékosan padlógázzal, de dugó igy is volt. Aki azt irja megtehető 20 óra alartt hazudik, mert nicns olyan sofőr aki ezt egy seggel levezeti, tankolnom kelett, autópálya matricákat vennem stb... wc, kávé, stb...

Kamionnal ha midnen jól megy akkor 3 vezetési turnusból megoldható, az azt jelenti elindulsz 9 óra vezetés plusz közte pihenő, aztán kiveszed a pihenőd, ujra 9 óra, pihenő, utána meg megérkezel ha szerencséd van...de igazábol inkább átcsuszol a negyedik "napba"...

2016. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, adtam egy zöldet, habár nem tudom mennyit számít ez neked.


"Aki azt irja megtehető 20 óra alartt hazudik, mert nicns olyan sofőr aki ezt egy seggel levezeti" - azért mert Te nem tudnád, akkor tuti, hogy más se? :)

2016. ápr. 11. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtudsz, kilometertol kezdve, autopalyadiakon at a teljes menetidoig, autoval, biciklivel, gyalog, barmivel.


Szerintem sem realis hogy valaki 20orat egyben levezet, azert illik a tobbi autos biztonsagara is gondolni. Nem veletlen, hogy a kamionosoknak/buszsoforoknek 8 ora vezetes utan kotelezo pihenes van beiktatva. Nem biztos hogy szeretnek korulotted lenni az autopalyan amikor 18 ora vezetes utan hulla faradtan tolod. Az hogy te mondjuk karambolozol es meghalsz az egy dolog, de ritkan van olyan hogy artatlan nem serul.

2016. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a válaszod, habár nem a kérdésre válaszoltál.


Azért tettem itt fel a kérdést és nem tervezőprogiba írtam bele, mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy a gép mit tervez, hanem arra, hogy az élet mit produkált a különböző embereknél, ha érted.


Nem hinném, hogy a 20 óra levezetése egyszerre több veszélyt hordozna magában mint az első válaszoló 22 órája. Sőt igazából szerintem kevesebbet, mivel 2 órával "frissebb" vagy. Amikor levezettél 18 órát akkor nyílván fáradt vagy és az, hogy megállsz többször 20-30 percre nem tesz frissebbé, ha aludnál az tenne. De annyi időre nem állt meg ő sem, hiszen 22 óra alatt célba ért.

2016. ápr. 11. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Manchester-től (Közép Anglia) 3/4-ed órára lakunk autóval. Onnan indulva Szeged környékére általában 30-35 óra szokott nekünk lenni. Férjem vezet végig, elég hosszan bírja nyomni, 4 órát szokott aludni. Komppal megyünk mindig Dovernél, de most lehet ha nyáron megyünk, máshol megyünk. Azt hiszem most 37 óra volt legutóbb Ceglédig, mert iszonyat sok dugót, balesetet, késést kifogtunk 15 nyarán.
2016. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, zöld! :)
2016. ápr. 14. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!