Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kevés pénzből hova lehetne...

Kevés pénzből hova lehetne elmenni repülővel nyaralni vagy csak pár napra? Repülőn tényleg lebetegszik az ember?

Figyelt kérdés
Még sosem repültem és kipróbálnám.
2018. ápr. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne bajod a repüléstől? Vegyél akciós repjegyet, és az adott helyen keress valami olcsó szállást, akár kempinget. Nyáron tengerparti helyekre is lehet repülni, csak vadászni kell az akciós jegyre
2018. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pisa például tökéletes választás. A jegyek olcsók, a reptér közel van a városhoz, a bejutás sem drága, nagyon szép a város. Nem ismerek senkit, aki repülőn lebetegedett volna. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy senkinek semmi baja a repüléstől, de arányaiban szerintem nagyjából annyi embernek érzékeny rá a gyomra, mint mondjuk egy buszos utazásnál. Ott sem jellemző, hogy elindul a busz, és nekiáll hányni az utasközönség. A többségnek kutya baja se repülőn, se máshol.
2018. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom nyaralás alatt pontosan mit értesz, de mondjuk egy tengerparti nyaralás nem nagyon fog kevés pénzből kijönni.

Egy hosszú hétvégés városlátogatás viszont simán, pl. Berlin, Brüsszel(környéke), Milánó, ezekre a helyekre nagyon olcsón szórják a jegyeket, különösen Berlinbe.

2018. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Európán belül a fapadosok fillérekért vannak. És igen megvan a kockázata, hogy megbetegszer, én egyszer elkaptam egy jó kis norovirust és jól kihánytam a belem. Ezt benne van a pakliban.
2018. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Több helyre, mint az gondolnád. A neten keresgélj akciós utakat (van egy csomó)

Vagy foglald le fel evvel elotte, akkor is olcsobban jossz ki.

Ne izgulj, alig fogsz erezni belole valamit.

2018. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!